Connect with us

Uudised

Minister orienteerus Tarestes

Neljapäeva õhtupoolikul Tarestes toimunud orienteerumisneljapäevaku 45 startija hulgas oli ka huvilisi mandrilt, teiste hulgas välisminister Urmas Paet, kellel on saarel suvekodu.
Hiiumaa orienteerumisklubi president Eda Tärk vahendas, et minister oli meeldivalt üllatunud võistluste läbiviimise heast tasemest.
Rajameister oli seekord Alne Lepna. Kiiremateks osutusid pikal rajal Toomas Mast, keskmisel Oliver Mölder, lühikesel Maria Eller, valikus Heini Koppel. Loosiauhinnad võitsid Mari-Liis Toomemäe, Karl Elias Saue ja Cäroly Ristmägi.
Järgmisel neljapäevakul, 11. juulil on võistluspaigaks Puski, tähistus Emmaste-Kõpu teelt. Buss võistluspaika väljub Kärdlast Pritsumaja parklast kell 17.15.
Laupäeval, 20. juulil selgitatakse Õngul maakonna meistrid sprindiradadel. Start kell 16.30, buss võistluspaika väljub Kärdlast kell 15.30. Võistlusklassid MN 16, 21, 45. Tähistus Puski-Emmaste teelt.
Orienteerumisneljapäevakute läbiviimist toetavad AS Jetoil, Kärdla linnavalitsus, Hiiumaa spordiliit, AS Sportland ja kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp.

Veel lugemist:

Uudised

Kütusefirma Olerex varem ööpäevaringselt avatud Kärdla tankla sulgeb nüüd uksed juba kell 23, mis tähendab, et süüa sealt öösel enam ei saa.  Kärdla tankla...

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus tegi kolmapäeval otsuse lõpetada töösuhe Kärdla osavalla vanema Aivar Viidikuga ja juba järgmisel päeval töötas tema asemel senine Emmaste osavalla vanem Tiit...

Uudised

Kui paar nädalat tagasi pakkusid jahimehed, et vast on Hiiumaal elanud karu Saaremaale läinud, siis reedel sai Valgu kandis kinnitust, et loom pole ära...

Külalugu

Proovigu vaid keegi öelda, et  Kärdlas asuv Jaburate küla pole küla – nimi teeb kohast koha. Seda kinnitavad tunnustatud jaburoloogid.  Jaburaid on aastate jooksul...