Jälgi meid

UUDISED

MAGUS SUUTÄIS | Maasikad võrduvad Pavlova

Parimad maasikad olen korjanud kõigil lapsepõlve suvedel Kärdlast Hausmasse või vastassuunas kõmpides. Palava ilmaga mööda kruusatee perve lonkides ja lõhnavaid punaseid marju rohukõrre otsa lükkides. Käes ei olnud ju ainult üks kõrretäis marju, vaid ikka mitu.

Metsmaasikad kõrrel | Ave Vohu

Maasikalõhn oli uimastav, aga kõrre otsast marju süüa ka ei raatsinud, nii suure vaevaga korjatud saak. Maasikakõrtega sai õe, venna ja teiste „kalurimajade” laste ees ära uhkeldatud ja alles siis võis ükshaaval marju sööma hakata. 

Veel lugemist:

SISUTURUNDUS

Iga tööusku eestlane teab, et kui kõvasti vaeva näha, tuleb ka armastus. Vahel kisub kodukootud filosoofia aga kiiva ja kui põhimõte, kuidas töö nõnda...

TEEMA

Hiiumaa mõrvalugude autor Siiri Julge Alvemyr oli üks 31st Eesti kirjanikust, kes sai oma raamatute laenutushüvitisena maksimumi, 7328 eurot.

UUDISED

Sotsiaalmeedias leidsid elavat vastukaja pildid Hiiumaa kassist Brunost, kes Jorjeni lillepoe ees pappkastis lebas ja sooja suveilma nautis. Selgus, et kass on väljakul tihe...

SPORT

Kaheksast kolme - Olympicut, Bellatrixi ja Bacchust peetakse poodiumikoha nõudlejateks, päris esimest korda osalevad Muhu Väina regatil klubi noorpurjetajad jahil Tšaika.