Jälgi meid

UUDISED

Madisepäeva lahingud kaotatud

Nii nagu aastal 1217, mil eestlased jäid Madisepäeva lahingus võõrvägedele alla, tuli hiidlastel pühapäeval kodumurul vastase üleolekut tunnistada.
Valgu tiimi naised kohtusid rahvaliiga veerandfinaalis Suure-Jaani naiskonnaga. Võitluslikus mängus, kus juhtima asuti, tuli lõpuks külaliste 2:3 paremust tunnistada. Sealjuures viimane värav löödi hiidlannade võrku mängu viimasel minutil.
Mehed kohtusid kolmanda liiga raames Saaremaa Malevaga. Sarnaselt naistega asuti juhtima, ent ei suudetud oma rünnakupotentsiaali avada. Järgnesid saarlaste õnnestunud rünnakud ja 1:2 kaotus.
Kaks päeva varem kohtus Luige JK aga pealinnas meeste rahvaliiga veerandfinaalis JK Fööniksiga. Taaskord tasavägine kohtumine, ent sedapuhku jäid peale hiidlased. Seega jõudis Luige meeskond Eesti nelja parema sekka. Vastane poolfinaaliks selgub sel nädalal loosiga.