Connect with us

Uudised

Luguse võrkpalliturniir osalejaterohke

Roberta Mikk
23. juunil toimus muude spordivõistluste seas Luguse võrkpalliturniir, mis selles külas kuuendat korda läbi viidi. Osalemas oli kaheksa võistkonda – nii palju on neid jaaniturniiril ainult korra varem mänginud.
Üks võistluse korraldajatest Kersti Golub rääkis, et tase oli väga ühtlane ja osales ka mitmeid uusi pallureid. “Oli väga vahva ja üllatusterohke turniir!” rõõmustas Golub ja lisas: “Peab tunnistama, et nii ühtlaselt häid võistkondi ei ole veel ühelgi aastal meil mängimas käinud!”
Teiste seas käis muruplatsil võrkpalli meistriliiga mängija Markus Uuskari, kes seekord oli väljas peretiimiga ja teenis teise koha. Võidu võttis tiim Luguse, kuhu kuulusid Janet Lige, Lotte Teemets, Kersti Golub, Teet Teemets, Silver Laidro, Kaius Põtter ja Peeter Luik.
Võistkonnas Matse mängisid Markus Uuskari kõrval Martin Uuskari, Tõnis Villmäe, Janis Kolosovskis, Merle Uuskari, Mirjam Uuskari, Hardi Uuskari, Ebe Reier ja Jana Uuskari.
Kolmanda koha võttis võistkond Lotto-Triinud ehk Mari Vahtra, Talis Vähejaus, Erkki Kallas, Miljard Liik, Karel Lumi, Jaana Üksik.
Golub, kel Luguse tiimiga võit koju õnnestus jätta, tunnustas Käina osavalda, kes oli sel aastal AS Dale kõrval suureks toetajaks, mistõttu korraldustiimi töö murevabamalt kulges. Tulemus oli palliplatsil näha – energia kulus õigesse kohta.

Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

In Memoriam

Jõulude ajal lahkus 79. eluaastal raske haiguse järel nimekas Hiiumaa ettevõtja ja ühiskonna­tegelane Mati Nurs. Tema näol kaotas Hiiumaa ühe mõjukama mehe, kes läbi...

Elu

Simo (32), Annamaria (36), Henri (7) ja Arabella (5) Venski kolisid Hiiumaale lõppeva aasta kevadel. Võiks öelda, et hüppasid pea ees tundmatusse, sest kindlat...

In Memoriam

„Igavest Valgust, armas sõber!“ ütleb Hirmuste küla mees Erkki-Sven Tüür, mälestades omaküla meest Riho Sibulat, kes pühapäeval taevastele lavadele suundus. „Riho enneaegne lahkumine on...