Jälgi meid

UUDISED

LISANDUB KOLM VÕI NELI EUROT | Lennupiletid kallinevad juunist

NyxAir Kärdla lennuk. | Foto Raul Vinni
Juunist lisandub siseriiklikel lennuliinidel vastavalt piletitüübile sõidu maksumusele kolm või neli eurot. 

Tavapileti maksumus Tallinna-Kärdla-Tallinna liinil tõuseb 3 euro võrra, senise 25 euro asemel hakkab see maksma 28 eurot. Paindlikum pilet, kus saab muuta ka kuupäeva, hakkab Kärdla liinil maksma senise 33 euro asemel 37 eurot.

Regionaal- ja põllumajandusministeeriumi ühistranspordi osakonna juhataja Andres Ruubas selgitas, et piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi- ja parvlaevapileti hindadega ebaproportsionaalselt madalad. 

Veel lugemist:

UUDISED

Lauka jaanipidu algas Loode-Hiiumaa külaseltsi lavastatud näidendiga “Mutionu pühadepidu”.

GALERIID

HiiuIngel on esimene Eesti lipu all seilav puulaelaev, kes osaleb maailma suurimal purjeõpperegatil Tall Ships Races. Esmaspäeval anti Kärdlas otsad, et sõita regati alguspaika...

UUDISED

Tõenäoliselt Hiiumaa ilusaim jaanipidu peeti 23. juunil Kalanas. Sume suveõhtu ja hea muusika oli kokku toonud palju noori ja vanu.

ARVAMUS

Mais ilmus Müürilehes pikk ja palju tähelepanu köitnud intervjuu Marju Lauristiniga. Sealt jäi kõlama, et emeriitprofessor oli end leidnud auditooriumist koos tudengitega, kel polnud...