Connect with us

Uudised

Linnameeskond jätkas võidukalt

Kärdla Linnameeskond (KLM) mängis teist vooru järjest saarlastega. Seekord kohtuti Kuressaares Saaremaa Malevaga.
Vastane üllatas, kui suutis juba kolmandal minutil väravaesisest segadusest skoorida. “Kindlasti on positiivne, et me oma selle aasta esimese värava ära lõime,” ütles Maleva treener Arli Saar.
Samas palju rohkem rõõmsaid hetki mäng neile ei pakkunud. Paarkümmend minutit hiljem tõi tugev hiidlaste surve tulu kui Mihkel Selksi terava tsenderduse suunas saarlaste kaitsja oma võrku.
Seejärel ei lugenud kohtunik ära kahte KLM löödud väravat. Poolajapausile mindi seega viigiseisul.
Teisel poolajal sundis Heimar Havik vastase väravavahi eksima ja viis KLM juhtima. Lõppseisu vormistas Kert Kuusalu penaltipunktist.
“Nad said kolm punkti teenitult. Kärdla domineeris enamuse kohtumisest ja oli väljakul parem meeskond,” tunnistas vastaste treener mängu järel.
KLM treener Mario Degtjov ei olnud esialgu rahul rabeda mängupildiga, ent ütles, et mängu lõpp tõi tallegi naeratuse suule.
Nelja vooru järel on KLM üheksa punktiga liiga­tabelis viiendal kohal. Emadepäeval võõrustatakse Vändra Vaprus II, kel seni võiduarve avamata.
Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...