Jälgi meid

Uudised

LEHEPÄEV ON NELJAPÄEV | Hiiu Leht muudab suvel tellimispäeva- ja sagedust

Hiiu Meedia juhatuse liige Maris Hellrand ja lehe peatoimetaja Raul Vinni usuvad, et neljapäevase paksema lehega saab hea lugemiselamuse.
Alates 6. juunist hakkab Hiiu Leht paberil ilmuma kord nädalas 20-leheküljelisena neljapäeviti. Kõik paberlehe tellijad saavad võimaluse kolme kuu jooksul veebiuudiseid tasuta lugeda. 

Lugeja jaoks muutub ainult lehe ilmumispäev. Hiiu Lehe maht jääb samaks. Praegu teisipäeval 8-leheküljelisena ja reedel 12-leheküljelisena ilmuva lehe asemel hakkab neljapäeviti lugejate postkasti jõudma samas mahus ehk 20-leheküljeline paberleht. Lisaks sellele, et ajaleht saab olema paksem, hakkab Hiiu Leht ilmuma ka toekamal paberil, mis annab lehele parema väljanägemise.

Nädalalehe vormis ilmuvast lehest saab lugeda kindlasti nädala olulisemaid uudiseid ja kokkuvõtteid, lisaks on rohkem ruumi tuumakamateks nädalalõpulugudeks. Sarnaselt eelmistele aastatele saab ka sel suvel olema Hiiu Lehes suvisemaid lugusid suvitajatest ja suvitajaile. Tagasi tulevad lood sellest, mida Hiiumaal teha ja vaadata ning taas uurime, kuidas on Hiiumaa enda jaoks leidnud inimesed, kes siia tulnud mujalt. 

Ilmumispäeva muutuse tingis suuresti soov olla Hiiu Lehega rohkem Hiiumaa suverütmis, kus nädalavahetus algab juba reedeti. Ilmudes neljapäeval, saavad lehetellijad kätte ka info juba reedel toimuvate ürituste kohta ning seega saavad oma aega paremini planeerida. 

Suvel kord nädalas ilmuva lehe kõrval saab operatiivsemad uudised jätkuvalt kiiresti kätte Hiiu Lehe veebiküljelt hiiuleht.ee, kus lisaks uudistele leiab ka fotogaleriisid, videolugusid ja ka Hiiu Lehe taskuhäälingu Köik Jütud. 

Hiiu Leht palkub suviseks perioodiks kõigile paberlehe tellijatele tasuta ligipääsu veebiuudistele. Kasuta tellimuse vormistamiseks seda ruutkoodi.

Et  paberlehe tellijad saaksid ka suvel värskemaid uudiseid, pakub Hiiu Leht paberlehe tellijatele suveperioodiks kuni 5. septembrini veebiuudiste tasuta lugemisõigust.  Selleks tuleb anda toimetusele oma soovist teada kas hiiuleht.ee kaudu (kuhu viib ka artikli juures olev kood) või võttes ühendust toimetusega e-posti hiiuleht@hiiuleht.ee kaudu või helistades telefonil 463 2199, mille peale vormistatakse lugemisõigus ja saadetakse vastav teavitus. 

Lisaks iganädalasele paberlehele annab Hiiu Leht sel suvel välja ka Suvelehe, kuid seekord hoopis teistsuguses formaadis. Samuti juuni alguses 16-leheküljelisena ilmuv tasuta Suveleht kätkeb endas kõikvõimalikku infot selle kohta, mida suvel Hiiumaal teha: kuidas saarele saada, mida teha, kus süüa ja kus magada. Kõik Hiiu Lehe tellijad saavad 8000 eksemplaris ilmuva lehe endale postkasti, ülejäänud huvilised leiavad lehe erinevatest paikadest üle Hiiumaa. 

 

 

 

Veel lugemist:

Suvi

Heltermaalt Ristna kaudu Sarve poole või vastupidi kulgevat matkarada pole Hiiumaal vaja kellelegi tutvustada. Kuigi RMK ise ütleb, et seda rada on mõistlik käia...

Arvamus

Ajendas kirjutama ühe Hiiumaa saadiku kommentaar teemal Hiiumaa ääremaastumine ja kohalike poliitikute suhtumine suurtesse teemadesse, et parem olla vait, kes meid ikka kuulab. Selline...

Reportaaž

„On see mingi nali?“ imestab üks lehelugeja, kui kaks nädalat tagasi loeb lehest pealkirja, kuidas liitri kuse annetamisega saab Mihkli talumuuseumisse tasuta. „Vägev värk,“...

Uudised

Orjaku sadamas neljapäeval pärjatud Eesti parima vabatahtliku merepäästeüksus alustas rohkem kui kümme aastat tagasi vaid entusiastlike inimeste toel.