Connect with us

Uudised

Lauka põhikooli õpilased oma koolist

Katrin Laan
Katrin Laan
Katrin Laan
Klassijuhataja Katrin Laan andis hiljuti inimeseõpetuse tunnis oma 2.–4. liitklassi õpilastele ülesande kirjutada ajalehele lühike artikkel oma koolist. Niisugused toredad lood said kokku.

Lauka kool on auväärne kool. Meil on võrratu kokk Aimi Aromatova. Lauka koolis on kõige paremad toidud. Isegi Evelin Ilves, Eesti presidendi abikaasa, on käinud meie koolis ja toitu kiitnud. Meie koolis on ka toredad klassiõhtud ja lõbusad jõulupeod. Laukal on väga toredad õpilased ja õpetajad.
Jaanika Valk
2. klass

Tulge Lauka Põhikooli! Siin on head kokad, kes teevad häid toite. Siin on ka jõusaal ja õues suur jalkaväljak ning korvpalliplats, kaugushüppekast, erinevad turnikad ja pikk jooksurada. Talvel saab ka uisutada, seda siis kui on külm.
Kermo Kala
4. klass

Noor loodushuviline Kaija Kokkota, minu õde, pääses õpilaste teadustööde riiklikule konkursile ja lisaks nopib olümpiaadidelt rohkelt auhindu. Olen tema üle väga uhke! Väga tubli on ka Maria Valk, kes käis kunstiõpetuse vabariiklikul olümpiaadil.
Kairi Kokkota
4. klass

Meie koolis peetakse stiili­nädalaid. Siis on võimalik riietuda nõiaks vms. Stiilinädalal saab ka olla nii, et mees riietub naiseks ja naine meheks, see on lõbus. Siis saab nalja ja pildistatakse. Lauka koolis tehakse ka huvitavaid reise.
Geidi Prilipuhov
4. klass

Mulle meeldivad Lauka koolis spordipäevad. Hüpatakse kaugust, visatakse kuuli, joostakse ja vahel on jalgpalliväljakul võistlused. Spordipäev on põnev ka sellepärast, et sa võid võita auhindu. Aga selleks sa pead olema üks parimaid sportlasi. Hea on ka see, et sel päeval jäävad mõned tunnid ära ja koju saab juba peale söömist.
Trevor Marcus Heido
4. klass

Lauka põhikool on tore ja väike kool. Siin käiakse põnevatel reisidel. Sel aastal käisime Pärnus. Vaatasime etendust “Peeter Paan” ja pärast käisime Pärnu veeparadiisis. Kokku maksid piletid, sõit ja söök 40 eurot, aga võib-olla saab natuke tagasi ka, vahest oleme saanud.
Maria Kõrm
2. klass

Meil Lauka põhikoolis algavad tunnid kell 8.45. Meil veab, sest saame kauem magada ja meil on kool kodu lähedal. Meie koolis on palju häid sportlasi. Nad käivad mandril saalihokivõistlustel. Meil on ka palju häid joonistajaid, näiteks Kaia ja Kairi Kokkota ja Kärol Savenkov.
Eiki Sören Mario Keskla
4. klass

Mulle meeldib minu kool, sest kõik mu sõbrad on siin. Meil on väikesed klassid ja me kõik tunneme üksteist. Meie koolimaja on väga ilus ja puhas. Mulle meeldib, et minu kool on kodu lähedal, et ei pea kaugele bussiga sõitma. Mõnikord saab isegi jala koju minna. Veel meeldib mulle, et saame mõnikord tunnis kotttoolidel olles raamatuid lugeda. Ja talvel on meil kooli taga uisuväljak, see on väga lahe! Meie koolis on ka väga hea ja maitsev toit ja kokad on sõbralikud. Veel meeldib mulle see, et kõik on lahked ja sõbralikud, ka õpetajad.
Mari-Leen Mänd
2. klass.

Kokku kogus
Katrin Laan

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...