Connect with us

Uudised

Läänemaa/Hiiumaa U17 alistas U15 koondise

Theimo Tülp
U17 eliitliiga teises liigas 12 võistkonna seas neljandal positsioonil asetsev Läänemaa/Hiiumaa ühisvõistkond mängis teisipäeval Eesti U15 koondisega ning tõi koju 5:2 (0:3) võidu.
Meeskonda juhendava peatreeneri Theimo Tülbi sõnul olid Läänemaa/Hiiumaa poisid mänguks ilusasti valmis: “Teadsime vastaste tugevusi eriti tehnilise mängu osas ja püüdsime vastavalt sellele leida omale parima mängustiili, mis ei laseks noorematel tehnilist mängu meile peale suruda ja annaks samas võimaluse meie mänguliste eesmärkide läbisurumisele.”
Mängu algusest kulus 15 mi-
nutit, et leida samuti enese­kindlus meeskonnatöös ja selle tulemusel avanesid ka esimesed head värava­võimalused, millest mängijad osa ka kenasti realiseerisid. Nii lõi mängu 17. ja 19. minutil värava hiidlane Indrek Nõulik ning Cristopher Kull Läänemaalt lisas omakorda ühe värava. Poolajale mindi eduseisus 3:0.
Treener Theimo Tülp nentis, et hea tulemus tuleb siis, kui meeskond suudab mängudes hoida  enesekindlust ja tegutseda eesmärkide nimel ühtse meeskonnana: “Esimese poolaja lõpp ja teine poolaeg kulgesid pidevalt teatud eduga, millest ka rohkelt väravavõimalusi ja väravaid tuli.”
Teisel poolajal avas mängu 60. minutil koondise skoori Sevastyan Ehin, kes just kuus minutit varem mängu sisse vahetati. Sellele vastas omakorda 66. minutil hiidlane Andris Valk. Aga ka see polnud veel kõik! Kaks minutit peale meie neljandat väravat vastasid väravaga koondise mängijad ning siis lõi Hargo Liiving Läänemaa/Hiiumaa ühisvõistkonna eest mängu lõppseisuks 5:2.
Võidukas mängus panustasid lisaks väravalööjatele värava­vaht Karl Värva, Holger Sepma, Jaanus Sõmer, Kermo Platov, Kristjan Ugam, Kaspar Kariste, Erko Puskar, Risto Trik, Ralf Luks ja Tormi Mehide. Treenerid Theimo Tülp ja Mario Degtjov.
“Poisid lähevad iga mänguga enesekindlamaks, sooritus­võime paraneb ja kindlasti suudame hakata edasistes mängudes veel paremini oma tegemisi sooritama,” kiitis treener Theimo Tülp. “Ootame suurt kaasaelamist ja toetust kõikidelt meie fännidelt – tulge vaatama ja kaema head noortejalgpalli.”
Edasised U17 mängud toimuvad juba kodumurul, kümnest mängust pooled Haapsalus ja pooled Kärdlas. Järgmine mäng algab teisipäeval, 28. mail kell 18 Kärdla linnastaadionil, kus minnakse vastakuti Raplamaa JKga.

KRISTI LINKOV

 

Veel lugemist:

Uudised

Esimene sündmusterohke nädalavahetus Hiiumaal tõi kohe kaasa nelja ja poole tunnised ooteajad Heltermaa sadamas, kuna vedaja ei osanud nii suurt külastajahuvi oodata. Kella poole...

Digileht

Hiiu Leht 28.mail Pühapäevane Heltermaa: 5 tundi praamijärjekorda Riho Sibula kitarrikeeltest said ehted Tuulekala festival tegi rekordi Sõrul hoitakse rannarahva juuri elus Digilehe saab...

Politsei

Eelmisel nädalal pidi Hiiumaal politsei roolist eemaldama koguni viis juhti, kes olid enne rooli istumist vägijooki mekkinud. Kärdla politseijaoskonna juht Moonika Raudsepp ütles, et...

Uudised

Kuigi 14. Tuulekala trollingul kogusaak läbi aastate kõige kehvem polnudki, siis osalejate arvuga võrreldes kala ikkagi nappis.  Tänavune Orjakus toimunud Tuulekala festival kirjutas ennast...