Connect with us

Uudised

Kuldne duubel liigatennise naiste paarismängust

Georg Linkov sen.
Küünlakuu kolmas nädalalõpp tõi Hiiumaale kaks komplekti kuldseid au­tasusid SEB liigatennise naiste paarismängu turniiridelt.
Laupäeval, 16.veebruaril võidutsesid Liisi Käär ja Anete Tammeveski. Pärast teist kohta 2018. aasta hooaega kokku võtval mastersil ja tõusu teise liiga paarismängu aastalõpu edetabelis – Liisi viiendaks, Anete kuuendaks – alustati uut aastat ebaeduga Tabasalus. Nüüd Viimsis, Karulaugu Tennisekeskuses täienes nende auhinnakogu pilkupüüdvate kuldmedalitega ja tahapoole jäeti
14 osalejapaari.
Grupis B alistati vastased 6:4 6:4, 6:2 6:4 ja 6:2 6:2 ning teiste gruppide võitjatest saadi poolfinaalis vastasteks Meeli Einpalu ja Laura Rahe. 6:2 6:2 oli tulemus, mis viis finaali Liisi ja Anete. Teisest poolfinaalist tulid settidega 6:3 7:5 edasi Anneli Laur ja Virge Vasar. Finaal osutus ülitasavägiseks, kuid Liisi Käär ja Anete Tammeveski said visa mänguga võidunumbrid 7:5 7:6 (seti kiire lõppmäng 12:10) oma kontole.
Pühapäeval, 17.veebruaril Tallinki tennisekeskuses läbi viidud kolmanda liiga turniirilt lahkusid võitjatena Kristi Linkov ja Kärt Loopalu.
Loosi tahtel kolme paariga gruppi B sattunud Kristi ja Kärt said seal kirja võidud 6:3 6:4 ja 6:1 6:1. Grupist A jätkasid poolfinaalis kõik konkurendid alistanud Kerstin Loss ja Marion Milk ning kahe võiduga, sealhulgas Kristel Muti ja Moonika Terase väga napilt 6:3 4:6 (12:10) üle mänginud Ly Jürgenson ja Maret Sepp. Mutt ja Teras võitsid ala­grupis ühe mängu.
Poolfinaalis pidasid Linkov ja Loopalu klubikaaslased esinelikust välja jätnud Jürgensoni ja Sepa vastu veelgi pikema mängu, võites alles 5:7 6:4 (10:6). Ka finaalivastased ei alistunud neile kergelt. Kuldmedalite saamiseks läks jällegi vaja otsustavat super kiiret lõppmängu. Võit Leone Kala ja Kadi Taalbergi üle tuli settidega 4:6 6:4 (10:5).

Tiiu Masing
tennisetreener

Veel lugemist:

Uudised

Pressinõukogu arutas Kärdla osavalla vanema Aivar Viidiku kaebust Hiiu Lehes 29. detsembril 2023 ilmunud artikli „Arvo Haasma paneb Kärdla muusikakooli juhtimise maha“ peale ja...

Digileht

Hiiu Leht 23.veebruaril Transpordiamet esitas aastaid valeandmeid Kärdla kool vajab klaverit Hiidlased panid narvakad hümni laulma Sündinud Eesti riigi sünnipäeval Lugu poolsaare moodi saarest...

Uudised

Hooandjas käima lükatud kampaaniaga soovib Kärdla kool kokku saada 6500 eurot, et soetada uus klaver, mille maksumuseks on 9900 eurot.  Kärdla kooli õpetaja Raili...

Taskuhääling

Saatekülalise Eiki Nestoriga tuleb muuhulgas jutuks Kõpu radar, osavallad, pasunapuhumine, Riigikogu peokutse, ühistransport ning see miks ta 30 aastat kodust ära oli.