Connect with us

Uudised

Koppel skooris esiliigas

Hiidlane Tõnis Koppel lõpetas FC Kuressaare meeskonna seitse kuud ja üheksa päeva kestnud võidupõua liigamängudes, lüües esiliiga 3:1 võidumängus FC Puuma vastu kaks väravat.
FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak ütles meeskonna kodulehel vahendatud mängu kokku võttes, et on võiduga ülimalt rahul, sest viimati lahkus meeskond liigamängudes väljakult võiduga eelmise aasta suvel. “Loodan, et selle mänguga leidsime vahepeal kadunud võidusoone taas üles,” lausus Pohlak.
Mänguskoori avas FC Kuressaare 16. minutil. Sander Laht lõi 35 meetrilt karistuslöögi latti ja tagasipõrganud palli lükkas Margus Rajaver tühja väravasse.
43. minutil sai tabamuse kirja hiidlane Tõnis Koppel, kui kasutas pärast Sander Lahe kauglööki ära väravavahi eksimuse. Minut hiljem oli penaltipunktil vabaks jäetud Koppel taas aktsioonis. Märten Pajunurme tsenderdusest lõi ta palli rahulikult väljakuperemeeste värava ristnurka.
“Nad alustasid hästi, aga õnneks saime kiirelt mängu enda kätte,” rääkis Pohlak, lisades, et hea koostöö ja surve tulemusena jõuti ka vajaliku resultaadini.
Mänguaega sai ka teine Saaremaa esindustiimi kuuluv hiidlane Karl Johan Kastein.
FC Kuressaare tegi hooaja avakohtumises 1:1 viigi Rakvere JK Tarvasega ja kahe vooru järel nelja punktiga liigatabelis kolmas. Järgmise mängu peab meeskond pühapäeval, kui Maarjamäe kunstmurul kohtutakse viimaste aastate Esiliiga valitseja Tallinna FC Levadia duubelmeeskonnaga.

HERGO TASUJA

Veel lugemist:

Uudised

Hiiumaa vallavalitsus määras1 sihtasutuse Hiiumaa Sadamad nõukogu liikmeteks Raido  Randmaa, Omar Jõpiselja, Marko Pruuli, Meelis Pielbergi ja Kadri Tikerpuu. Detsembrist alustavas nõukogus on senise...

Uudised

Ristitee hobusekasvataja- ja rautaja Johannes Mooste (26) hakkas Hiiumaal käima juba kümnendas klassis. Kuni ühel hetkel tundus, et kodu ongi saarel ja pole vaja...

Uudised

SA Hiiumaa Arenduskeskuse ja MTÜ Hiiumaa Ettevõtjate Liidu toel loodud fondi stipendiumi suurus on 300 eurot kuus kuni stipendiaadi õpingute lõpuni. Kolmapäeval toimunud Hiiumaa...