Jälgi meid

TOIT

Kin Kao, buon appetito, kalì órexi – köökide tulevärk Hiiumaal

Foto: Sandra-Liis Olander. Getter, Veikko ja Yui pakuvad Käinas Tai toitu.
Võid olla Hiiumaal ja süüa nagu Kreekas, Itaalias või Tais. Rahvusköögi restorane peavad Kärdlas ja Käinas kreeklane, itaallane ja tailanna, kes kõik siin endale ka püsiva elukoha leidnud.

Käinas, Hiiu maanteel tegutsev restoran Kao Thai alustas tööd eelmise aasta novembris, mil omaniku, Veikko Martini sõber pakkus välja idee, et viimane võiks koos Taist pärit abikaasa Yuiga avada söögikoha.  Sõber olnud Veikko sõnul Yui toitudest vaimustuses ning öelnud, et seda peavad ka teised saama. Algul olid Veikko ja ta abikaasa ettepanekule vastu, kuid peatselt otsustati restoraniärisse sukelduda. 

Veel lugemist:

GALERIID

Nädalalvahetusel peetaval Avataud Talude päevadel võõrustab Hiiumaal huvilisi mitu majapidamist. 

GALERIID

Hiiu Folgi pidulikule lipuheiskamisele reedel järgnes kontsert, kus astusid lavale Eesti Keeled koos Mari Jürjensi  ja Vaiko Eplikuga. 19. korda toimuv pärimusmuusika festival kestab...

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.