Connect with us

Uudised

Keskkonnakäpa konkurss algas

Keskonnakäpp.ee
Keskkonnakäpa konkurss on keskkonnasõbraliku haridustegevuse tunnustus, millega tõstetakse esile keskkonna­teadlikke algatusi või keskkonna­sõbraliku haridustegevuse edendajaid.
“Nominentide esitamiseks pole tähtis, kas keskkonna­sõbralik tegevus on suur või väike, sõpruskonnakeskne või terve kooli ülene, esitada tasub mis tahes tunnustust vääriv idee või tegu,” kirjutatakse Keskkonnakäpa kodulehel.
Kokku on konkursil viis kandideerimise rühma ja kategooriat. Oodatud on projektid, mis on uudsed, ressursisäästlikud, avaldavad head mõju kesk­konnale ja kasvatavad osalejate keskkonnateadlikkust.
Sel aastal saab kandidaate esitada kuni 28. aprilli süda­ööni konkursi kodulehel www.keskkonnakäpp.ee asuva ankeedi kaudu. Samast leiab lisainfot ka kandideerimis­tingimuste kohta. Võitjad kuulutatakse välja juuni alguses toimuval pidulikul tänuüritusel.
Kaks aastat viis Keskkonnakäpa konkurssi läbi keskkonna­amet Euroopa sotsiaalfondi toel, neljandat aastat korraldab konkurssi keskkonnaministeerium.
Viie aastaga on konkursile esitatud keskmiselt 115 projekti aastas ning kokku on välja antud 126 tunnustust ehk keskkonnakäppa.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...