Jälgi meid

UUDISED

KELMUS | Kelm õngitses võõralt kontolt 6500 eurot

Politsei alustas eelmisel nädalal kriminaalasja kelmuse juhtumis, kui ühe Hiiumaa ettevõtte esindaja läks petukirja õnge ning andis kelmile juurdepääsu oma pangakontole. 

Politsei pressiesindaja Hedy Tammelehe sõnul teatati politseile, et Hiiumaal sai ühe ettevõtte esindaja e-kirja, mis oli saadetud näiliselt pangast. E-kirjas paluti uuendada oma isiklikke kontaktandmeid. Ettevõtte esindaja kinnitas oma andmed e-kirjaga saadetud lingi kaudu ning sai seejärel juba pangalt kirja, et Hollandist on proovitud tema isiklikule pangakontole siseneda. Kannatanu sulges oma pangakonto, kuid hiljem avastati, et ettevõtte kontolt on tehtud võõrale isikule Prantsusmaa pangaarvele makse. Kahju on 6500 eurot.

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!