Connect with us

Uudised

Kärdla LM mure skoorimisega

| Hiiu Leht
Kärdla Linnameeskond alustas hooaega Eesti jalgpalli meistrivõistluste kolmandas liigas kurjakuulutavalt.
Esimeses voorus võideti Keila JK võõrsil 4:0. Seejärel mängiti Saaremaa JK aameraaSiga 1:1 viiki ning kaotati 0:2 Lihula JK-le. Jälle võõrsil.
Pühapäeval avati hooaeg kodustaadionil. Vastaseks JK Kernu Kadakas. Ja kuigi hiidlased kontrollisid mängu, ei suutnud nad väravavõimalusi ära realiseerida. Tulemuseks kaotus 0:2.
Esimese poolaja järel oli Kärdla väravavaht Imre Riik üsna väsinud, aga mitte koormusest, vaid vastupidi. “Ma ei saanud peaaegu üldse palli puutuda, suht igav oli,” ütles kollkipper.
Poolaja teravaim moment oli siis, kui Linnameeskonna keskväljamootor Tanel Lips 20 meetri pealt latti lajatas. Kahjuks ei suudetud tagasipõrkunud palli väravavõrku lükata.
Teisel poolajal oli mäng Kärdla käes. Aktiivselt otsiti väravavõimalust. Ent hoopis Kernu nõelas. Tõsi, suluseisust. Kümmekond minutit hiljem aga kaunist karistuslöögist.
Kuigi viimased veerand tundi mängiti ainult Kernu platsipoolel ning korduvalt saadi pealelöögile, ei suutnud Linnameeskond skoorida. Selleta aga mänge ei võida.
Nelja vooru järel on Kärdla Linnameeskond nelja punktiga üheksas. Emadepäeval mängitakse kodustaadionil tabeliliidri FC Kosega. Neil on seni kolm võitu ja üks kaotus.

Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...