Jälgi meid

UUDISED

Kärdla LM mure skoorimisega

Kärdla Linnameeskond alustas hooaega Eesti jalgpalli meistrivõistluste kolmandas liigas kurjakuulutavalt.
Esimeses voorus võideti Keila JK võõrsil 4:0. Seejärel mängiti Saaremaa JK aameraaSiga 1:1 viiki ning kaotati 0:2 Lihula JK-le. Jälle võõrsil.
Pühapäeval avati hooaeg kodustaadionil. Vastaseks JK Kernu Kadakas. Ja kuigi hiidlased kontrollisid mängu, ei suutnud nad väravavõimalusi ära realiseerida. Tulemuseks kaotus 0:2.
Esimese poolaja järel oli Kärdla väravavaht Imre Riik üsna väsinud, aga mitte koormusest, vaid vastupidi. “Ma ei saanud peaaegu üldse palli puutuda, suht igav oli,” ütles kollkipper.
Poolaja teravaim moment oli siis, kui Linnameeskonna keskväljamootor Tanel Lips 20 meetri pealt latti lajatas. Kahjuks ei suudetud tagasipõrkunud palli väravavõrku lükata.
Teisel poolajal oli mäng Kärdla käes. Aktiivselt otsiti väravavõimalust. Ent hoopis Kernu nõelas. Tõsi, suluseisust. Kümmekond minutit hiljem aga kaunist karistuslöögist.
Kuigi viimased veerand tundi mängiti ainult Kernu platsipoolel ning korduvalt saadi pealelöögile, ei suutnud Linnameeskond skoorida. Selleta aga mänge ei võida.
Nelja vooru järel on Kärdla Linnameeskond nelja punktiga üheksas. Emadepäeval mängitakse kodustaadionil tabeliliidri FC Kosega. Neil on seni kolm võitu ja üks kaotus.

Hergo Tasuja

Veel lugemist:

UUDISED

71 noort meest alustasid kuumal pühapäeval teekonda Hiiumaa meistritiitli poole, kui peakohtunik Mario Degtjov kell 10 pallid mängu pani. Kaheksa võistkonda jagati kahte alagruppi,...

UUDISED

FC Hiiumaa esindusvõistkond alustas hooaega II liiga lõuna/lääs piirkonnas 2:0 võiduga Raasiku Jokeri üle. Mäng peeti laupäeval Kärdla linnastaadionil. Mõlemad väravad lõi Ken Pähn,...