Connect with us

Uudised

Kärdla LM mure skoorimisega

Kärdla Linnameeskond alustas hooaega Eesti jalgpalli meistrivõistluste kolmandas liigas kurjakuulutavalt.
Esimeses voorus võideti Keila JK võõrsil 4:0. Seejärel mängiti Saaremaa JK aameraaSiga 1:1 viiki ning kaotati 0:2 Lihula JK-le. Jälle võõrsil.
Pühapäeval avati hooaeg kodustaadionil. Vastaseks JK Kernu Kadakas. Ja kuigi hiidlased kontrollisid mängu, ei suutnud nad väravavõimalusi ära realiseerida. Tulemuseks kaotus 0:2.
Esimese poolaja järel oli Kärdla väravavaht Imre Riik üsna väsinud, aga mitte koormusest, vaid vastupidi. “Ma ei saanud peaaegu üldse palli puutuda, suht igav oli,” ütles kollkipper.
Poolaja teravaim moment oli siis, kui Linnameeskonna keskväljamootor Tanel Lips 20 meetri pealt latti lajatas. Kahjuks ei suudetud tagasipõrkunud palli väravavõrku lükata.
Teisel poolajal oli mäng Kärdla käes. Aktiivselt otsiti väravavõimalust. Ent hoopis Kernu nõelas. Tõsi, suluseisust. Kümmekond minutit hiljem aga kaunist karistuslöögist.
Kuigi viimased veerand tundi mängiti ainult Kernu platsipoolel ning korduvalt saadi pealelöögile, ei suutnud Linnameeskond skoorida. Selleta aga mänge ei võida.
Nelja vooru järel on Kärdla Linnameeskond nelja punktiga üheksas. Emadepäeval mängitakse kodustaadionil tabeliliidri FC Kosega. Neil on seni kolm võitu ja üks kaotus.

Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Digileht

Esmaspäevast alates Hiiumaad katnud paksu udu tõttu jäid teisipäeval ära kõik Kärdla-Tallinn lennud. Lõplikult taandub udu neljapäevaks. Udu on nii tihe, et näiteks Heltermaa...

Uudised

Neljapäeval lõpetati pidulikult Hiiumaa haigla uuendamine, mis läks kokku maksma 13 miljonit eurot, millest kaksteist tuli Euroopa Liidu toetustest. Haigla juhatuse liikme Riina Tamme...

Teema

Hiiumaa mees Sander Voitka saab tänavu pidada oma üheksandat sünnipäeva, sest sünnikuupäevaks on tal 29. veebruar. Ema Ene Reidma meenutas, et esimese lapse sündimise...

Uudised

Vallavalitsus määras sel nädalal ametist lahkuva Kõrgessaare osavallavanema Niels-Peter Rattiste kohusetäitjaks Pühalepa vallavanema Lilli Elleri, kes varemgi töötanud neil kahel ametikohal korraga. Kolmapäeval kogunesid...