Jälgi meid

UUDISED

Kaks suusatundi sajast antakse Palukülas

Liis Remmelg
Paluküla terviserajal viiakse suusaõppe projekti “100 suusatundi” Eesti suusasõpradele raames läbi kaks
suusatamistundi.
Suusasõpradele jagavad Paluküla terviserajal suusa­õpetust Hiiumaa spordikooli direktor ja treener Elo Saue ning Hiiumaa jooksugrupi eestvedaja ja endine laske­suusataja Alari Remmelg.
Elo Saue suusatund leiab aset kolmapäeval, 12. jaanuaril kella 17.30–18.30ni, Alari Remmelgu suusatund on laupäeval, 15. jaanuaril kella 12–13ni. Juhendajad tunneb suusarajal ära roheliste Eesti Terviserajad vestide järgi.
“100 suusatundi” suusaõppe projekti Hiiumaa koordinaator Alari Remmelg kutsub kõiki Hiiumaa suusasõpru Paluküla terviserajale suusatamise teemal nõu küsima.
“Jagame nii algajatele kui pisut oskajatele noortele ja täiskasvanud suusasõpradele vabatehnikas suusatamise õpetust,” selgitas Remmelg.
Ühtlasi teatas ta hea uudise, et tänu 2021. aastal rajatud kunstlume tootmisvõimekusele on käesoleval talvel Paluküla suusarajal juba üle kuu aja olnud võimalik suusatada, olgu lumeolud mujal missugused tahes.
“Teeb rõõmu, et Paluküla suusarajale leiab tee järjest rohkem uusi ja juba tuttavaid spordisõpru, tule sina ka!” kutsus Alari Remmelg.
Suusatunde korraldatakse 10.–16. jaanuarini läbi juubeli­aasta “Eesti Suusaliit 100” kingitusena suusatreeneritelt suusasõpradele üle Eesti erinevatel tervise- ja suusa­radadel ning mäesuusakeskustes. Idee pärineb SA Eesti Terviserajad juhatajalt Alo Lõokeselt.
HIIU LEHT

Veel lugemist: