Connect with us

Uudised

Järgmisest nädalast saab taotleda kalastuskaarte 2015. aastaks

Esmaspäeval, 1. detsembril kell 9 algab taas harrastuspüügi kalastuskaartide taotlemine järgmiseks hooajaks.
Kalastuskaarti harrastuspüügile saab taotleda nii elektroonselt kui ka keskkonnaameti kontorites kohapeal. Kõige hõlpsam on luba taotleda veebikeskkonnas www.pilet.ee. Ladusaks taotlemiseks on kindlasti vaja üle kontrollida oma kasutajaprofiilis olevad andmed: meiliaadress ja telefoninumber. Nende andmete puudumisel süsteemist lube osta ei saa. “Taotlemisvõimaluste kaalumisel tuleb taotlejail silmas pidada, et süsteem soosib paberivaba taotlemist, mis on lihtsaim ja kiireim viis,“ ütles keskkonnaministeeriumi kalavarude osakonna peaspetsialist Jarko Jaadla.
Peamine erinevus kahe erineva taotluskanali vahel seisneb selles, et elektroonilises kanalis on kalastuskaartide andmine automatiseeritud ning kohene (sh kaardi eest tasumine), kuid keskkonnaametist taotlemisel menetleb taotlusi vee-elustiku spetsialist käsitsi.
Lisainfo kalastuskaartide kohta keskkonnaministeeriumi kodulehelt.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Teema

Hiiumaa muuseumi kauaoodatud pärandihoidla projekt pandi riiklikus rahapuuduses pausile ning muuseumi vara peab edaspidigi hoiul olema nõuetele mittevastavates tingimustes.  Hiiumaa muuseumi uue varahoidla vajadus...