Connect with us

Uudised

Jalgpalli rahvaliiga võitjad teada

Enam kui kolm kuud väldanud jalgpalli rahvaliiga alagrupiturniir jõudis lõpule. Naistest kaitses eelmise hooaja esikohta Valgu, meestest oli parim Hiiu Kalur.
Naiste rahvaliiga hooaeg oli meeldivalt tasavägine. Kolme naiskonna turniiril mängiti kaks ringi ehk kodus-võõrsil süsteemis. Kokku kuus mängu. Võit vormistati alati minimaalse eduga.
Kaotuseta läbis turniiri Valgu naiskond, kes mängib nüüd karikasüsteemis mänge Mandri-Eesti parimatega. Muuseas, naistel oligi kolm alagruppi. Hiiumaa ja kaks viieliikmelist ülejäänud Eestist.
Mehi osales seitse võistkonda. Võrdselt 31 punkti kogusid tosina vooruga Hiiu Kalur ja JK Luige. Kuna omavahel mängiti korra viiki ja korra võitis Kalur, kuulus esikoht neile.
Ära tasub märkida, et eelmisel kahel aastal turniiri võitnud Valgu meeskonnas (naistel on lubatud meeste liigas mängida) mängiv treener Jaanika Küttim ühines sel aastal Kaluriga.
Kolmas oli 24 punktiga Kõpu Dynamo.
Järgnesid Emmaste FC, Tubala Tuulikud, Kärdla Lõvid ja Kärdla LM 99.
Kahjuks anti hooaja jooksul ka loobumisvõite ja kolm mängu jäi mängimata. Seega mängiti meeste turniiril 32 kohtumist, mida jälgis kokku pea tuhat silmapaari. Parimatel puhkudel meelitas koduvõistkond kohale üle poolesaja toetaja. See ületab ka Kärdla Linnameeskonna tavapärast publikuhulka.
HERGO TASUJA

Veel lugemist:

Uudised

Maa-amet teatas äsja, et Eesti sai sünnipäeva eel 95 saare võrra rikkamaks. Ka Hiiumaa ümbrusesse on lisandunud kümmekond väikest saarekest, laidu – näiteks Hagaste...

sport

Hiiumaa hobusel Mister Tondil jäi Al Ula kõrbes 120 km pikkune teekond küll lõpuni läbimata, kuid treener on tulemusega rahul. Mister Tondiga sõitis kõrbes...

Digileht

Esmaspäevast alates Hiiumaad katnud paksu udu tõttu jäid teisipäeval ära kõik Kärdla-Tallinn lennud. Lõplikult taandub udu neljapäevaks. Udu on nii tihe, et näiteks Heltermaa...

Digileht

Hiiu Leht 27.veebruaril Kassari ei saanud saareks tagasi Kaks hobust jäid auto alla Kaheksa kirja Eestile Hiiumaal vaid 5 Venemaa kodanikku