Connect with us

Uudised

Jalgpalli rahvaliiga võitjad teada

Kersti Simsalu | Hiiu Leht
Enam kui kolm kuud väldanud jalgpalli rahvaliiga alagrupiturniir jõudis lõpule. Naistest kaitses eelmise hooaja esikohta Valgu, meestest oli parim Hiiu Kalur.
Naiste rahvaliiga hooaeg oli meeldivalt tasavägine. Kolme naiskonna turniiril mängiti kaks ringi ehk kodus-võõrsil süsteemis. Kokku kuus mängu. Võit vormistati alati minimaalse eduga.
Kaotuseta läbis turniiri Valgu naiskond, kes mängib nüüd karikasüsteemis mänge Mandri-Eesti parimatega. Muuseas, naistel oligi kolm alagruppi. Hiiumaa ja kaks viieliikmelist ülejäänud Eestist.
Mehi osales seitse võistkonda. Võrdselt 31 punkti kogusid tosina vooruga Hiiu Kalur ja JK Luige. Kuna omavahel mängiti korra viiki ja korra võitis Kalur, kuulus esikoht neile.
Ära tasub märkida, et eelmisel kahel aastal turniiri võitnud Valgu meeskonnas (naistel on lubatud meeste liigas mängida) mängiv treener Jaanika Küttim ühines sel aastal Kaluriga.
Kolmas oli 24 punktiga Kõpu Dynamo.
Järgnesid Emmaste FC, Tubala Tuulikud, Kärdla Lõvid ja Kärdla LM 99.
Kahjuks anti hooaja jooksul ka loobumisvõite ja kolm mängu jäi mängimata. Seega mängiti meeste turniiril 32 kohtumist, mida jälgis kokku pea tuhat silmapaari. Parimatel puhkudel meelitas koduvõistkond kohale üle poolesaja toetaja. See ületab ka Kärdla Linnameeskonna tavapärast publikuhulka.
HERGO TASUJA

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...