Connect with us

Uudised

Hooandjad tegid Hiiumaa tantsufestivali teoks

http://hiiumaatantsufestival.blogspot.com/
Sel nädalal Käinas toimuva etenduskunstide festivali toimumine sai lõpliku kinnituse pühapäeva õhtul, kui Hooandja portaalis ületati soovitud 2500 euro piir.
“Aitäh, tänu teile saab nüüd olema üks naeru ja tantsu täis nädal Hiiumaal,” tänas õnnelik korraldaja Rauno Zubko 106 hooandjat, kes festivali heaks annetasid kokku 2507 eurot.
Vastavalt tehtud annetusele pakuti hooandjatele vastu pileteid etendustele, NO99 peosarjale Tantsulaager, tasuta töötuba või treeningtundi. 200eurose annetuse eest võis saada aga tasuta etenduse omaenese üritusele.
Hooandja keskkonnas asuti toetust küsima, kuna festivali senised toetajad sel aastal tagasihoidlikumalt panustasid.
Hiiumaa TantsuFestival tähistab sel aastal viiendat toimumisaastat. Etenduskunstide festival kestab terve käesoleva nädala, põhiprogramm kolmapäevast pühapäevani.
Tänavu saab toimetada akrobaatika töötoas, täiustada oma kaasaegse tantsu tehnikat, ületada end breiktantsuga tutvust tehes ning osaleda viienda aasta puhul festivali korraldajate läbi viidud töötoas.
Etendusõhtutel aga saab vaadata näiteks poleemikat tekitava Sveta Grigorjeva tänavu esietendunud lavastust “Hoiak” ja tänavuse Kristallkingakese laureaadi Rene Köstri lavastust “Tzion”.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...