Connect with us

Uudised

Hiiumaa/Läänemaa alistas kodus Nõmme Kalju

KRISTI LINKOV
Augusti esimesel päeval oli Kärdla staadion elevust täis.
Kodumurule jooksid peamiselt Hiiumaa poistest koosnev U17 eliitliiga teise liiga tabelis kolmandal kohal olev Lääne­maa/Hiiumaa võistkond ja liiga liider Nõmme Kalju FC.
Tõsi, Nõmme Kaljul on üks mäng Hiiumaa/Läänemaa poistest rohkem peetud ning nendest lahutab meid liiga­tabelis vaid kaks punkti. Mäng aga oli väga oodatud, sest sellest sõltub palju Hiiumaa/Läänemaa lõpptulemusest.
Treener Theimo Tülbi sõnul olid meie noormehed mänguks hästi valmis: “Suvine hooajapaus spordilaagri ja rahvusvahelise turniiriga andis hea hoo sügisringiks. Saime esimestest minutitest kohe mängu sisse ja püüdsime tugeva tempoga mänguga Nõmmet üllatada ning tulemus ei lasknud end kaua oodata. Hea pressing ja tahe mängijate poolt tagas kiirelt 4:0 edu!”
Treener tõdes, et eduseisu pole alati lihtne hoida: “Hetkeline uimasus väljakul andis vastastele omad võimalused, mille nad ka realiseerisid.”
Lõpptulemusena läks kirja 5:2 võit Hiiumaa/Läänemaa noormeestele. Kaks väravat lõi Hargo Liiving, igaüks ühe värava Indrek Nõulik, Cristopher Kull ja Risto Trik.
Treener Theimo Tülbil on võistkonnale kõrged ootused: “Oleme osalejad kindlas kulla­mängus ja ootame edasi stabiilselt häid esitlusi meie poistelt.”
Treener Mario Degtjov lisas, et treeningud on hakanud vaikselt vilja kandma, aga “juurde saab panna veel igas liinis ja positsioonis”.
Noormeeste järgmine mäng toimub samuti Kärdla staadionil, siis ollakse vastamisi Keila JK noortega. Mängu algusaeg on täpsustamisel.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Jalgpall

Veel lugemist:

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

In Memoriam

Jõulude ajal lahkus 79. eluaastal raske haiguse järel nimekas Hiiumaa ettevõtja ja ühiskonna­tegelane Mati Nurs. Tema näol kaotas Hiiumaa ühe mõjukama mehe, kes läbi...

Elu

Simo (32), Annamaria (36), Henri (7) ja Arabella (5) Venski kolisid Hiiumaale lõppeva aasta kevadel. Võiks öelda, et hüppasid pea ees tundmatusse, sest kindlat...

In Memoriam

„Igavest Valgust, armas sõber!“ ütleb Hirmuste küla mees Erkki-Sven Tüür, mälestades omaküla meest Riho Sibulat, kes pühapäeval taevastele lavadele suundus. „Riho enneaegne lahkumine on...