Connect with us

Hiiumaa võrkpalliturniir aastast 1958

Hiiu Leht ja Hiiumaa Võrkpalliklubi kutsuvad teid auväärse 65. toimumiskorrani jõudvale Hiiumaa Võrkpalliturniirile, mis toimub 13. augustil 2022. aastal algusega kell 10 Kärdla staadionil (Põllu 18).

Turniir toimub elektrooniliselt eelregistreeritud nais- ja meeskondade vahel ühe päeva jooksul. Mängitakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi lühendatud geimidega.

Aastapäeva turniirile ootame mängima kuni 40 võistkonda ja ligi 320 võrkpallurit. Osalejate registreerimine algab 21. mail ja kestab 1. augustini või kohtade täitumiseni.

Sportlaste nimeline ülesandmine toimub võistluseelsel nädalal elektrooniliselt. Kõik võistkonnad kinnitavad oma kohaloleku võistluspaigas ajagraafiku järgi.

Võistluspäev kestab orienteeruvalt kella 18ni. Autasustamine algab pärast finaalmängude lõppu! Hiiumaa Võrkpalliturniiril antakse välja nais- ja meeskondade Võitja karikas ja Väike lohutuskarikas.

Turniiri korraldab Hiiumaa Võrkpalliklubi korraldustoimkond koosseisus Siiri Sülla ja Kadi Kiiver. Võistluse järjepidevuse kandja on ajaleht Hiiu Leht.

Turniiri peamine teavituskanal on Facebooki ürituse leht “ 65. Hiiumaa võrkpalliturniir 2022 ”. Korraldustoimkonnaga saab ühendust: Siiri Sülla tel 513 5987 ja e-post siiri.sylla@mail.ee , Kadi Kiiver tel 5647 5796 ja e-post kadikiiver@hotmail.com

Registreeri võistkond

Ajalugu

Juhend