Connect with us

Hiiumaa võrkpalliturniir aastast 1958

Head võrkpallurid ja spordisõbrad! Hiiu Leht ja Hiiumaa Võrkpalliklubi kutsuvad teid 66. Hiiumaa võrkpalliturniirile, mis toimub 12. augustil 2023. aastal algusega kell 10 Kärdla staadionil (Põllu 18).

Turniir toimub elektrooniliselt eelregistreeritud nais- ja meeskondade vahel ühe päeva jooksul. Mängitakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi lühendatud geimidega.

Turniirile ootame mängima kuni 40 võistkonda, sh 20 nais- ja 20 meeskonda. Osalejate registreerimine kestab 1. augustini või kohtade täitumiseni.

Sportlaste nimeline ülesandmine toimub võistluseelsel nädalal elektrooniliselt. Kõik võistkonnad kinnitavad oma kohaloleku võistluspaigas ajagraafiku järgi.

Võistluspäev kestab orienteeruvalt kella 18ni. Autasustamine algab pärast finaalmängude lõppu! Hiiumaa võrkpalliturniiril antakse välja nais- ja meeskondade Võitja karikas ja Väike lohutuskarikas.

Turniiri korraldab Hiiumaa Võrkpalliklubi korraldustoimkond koosseisus Siiri Sülla ja Kadi Kiiver, võistluse omanik ja järjepidevuse kandja on OÜ Hiiu Meedia ajaleht Hiiu Leht.

Turniiri peamine teavituskanal on Facebooki ürituse leht “66. Hiiumaa võrkpalliturniir 2023”. Korraldajatega saab ühendust: Siiri Sülla tel 513 5987 ja e-post siiri.sylla@mail.ee , Kadi Kiiver tel 5647 5796 ja e-post kadikiiver@hotmail.com

Registreeri võistkond

Ajalugu

Juhend