Connect with us

Uudised

Hiiumaa võrkpalliklubi poisid tulid Hiiumaa meistriks

Georg Linkov juunior
Nädalavahetusel mängiti välja Hiiumaa meistritiitel võrkpallis meeste arvestuses. Osalemas oli viis võistkonda üle Hiiumaa: Hiiu Teed, Veteranid, Sassid, Hiiumaa VK, Valts.
Turniiri käigus peeti Kärdla ühisgümnaasiumi võimlas kokku kümme mängu ning osalemas oli noormehi hoopis muude spordialade harrastajate seast.
Hõbeda-kulla heitlus oli väga tasavägine ning pealtvaatajatele rohkelt emotsioone pakkuv mäng võistkonna Valts ja Hiiumaa võrkpalliklubi (VK) vahel.
Peale jäid Eesti meistrivõistlustelt hõbeda koju toonud Hiiumaa VK noormehed, kes mängisid koosseisus: Norman Ilumets, Gregor Kiin, Magnus Kallas, Steven Saarnak, Jaan Rebel, Hannes Teidla, Ülari Kaibald, Markus Uuskari ja Silvester Ilumets.
Hõbedane Valts mängis koosseisus Talis Vähejaus, Tõnis Villmäe, Toomas Nurk, Peeter Luik, Teet Teemets ja Martin Lauri.
Pronksi viis koju võistkond Hiiu Teed koosseisus Marek Sahtel, Andres Sahtel, Kaius Põtter, Deilor Väli, Silver Laidro ja Ivar Raudnõmm.
Korraldajad soovivad eraldi välja tuua Veteranide võistkonna, kes nelja mängu jooksul näitas tugevat vaimu ning kõrgetasemelist võrkpalli. Sellega on nad eeskujuks mistahes muudele spordialade harrastajatele – ka 60–70aastasena on võimalik spordiga edukalt tegeleda. Veteranide seas andsid panuse Ants Karpa (kapten), Arvo Rist, Andres Maar, Aivar Kott, Hannes Maasel, Vello Vann ja Peeter Maar.Korraldajad valisid iga meeskonna ning kogu turniiri parima mängija, kelleks osutus Toomas Nurk võistkonnast Valts. Tema sai Hiiumaa VK eriauhinna. Võistkondade parimad mängijad Markus Uuskari (Hiiumaa VK), Toomas Nurk (Valts), Marek Sahtel (Hiiu Teed), Kevin Kaar (Sassid), Hannes Maasel (Veteranid), said auhinnatud Hiiu vallavalitsuse poolt.
Korraldajad tänavad Kärdla ühisgümnaasiumi, Hiiu valla­valitsust ja Hiiumaa spordiliitu.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Võrkpall

Veel lugemist:

Uudised

Märtsist alustab sihtasutuse Hiiumaa sadamad juhatuse liikmena tööd merendustaustaga Romet Keskla, kelle nõukogu kutsus kandideerima peale 15 kandidaadiga konkursi lõppu. SA Hiiumaa Sadamad nõukogu...

Ahto ilmajutud

Näib, et talvel enam pikka pidu pole ja suurt pakast enam ei tule. Välistada ei saa aga lühiajalisi ja teravaid külmalaineid. Eesolev nädal tuleb...

Digileht

Hiiu Leht 20.veebruaril Sadamaid juhib Romet Keskla Kas radar oleks sõjas sihtmärk? Vajatakse löökaukude hingeelu eksperti Kaitseliitlased avaldasid muljet Digilehe saab tellida siit

sport

50. korda sõidetud Tartu maratonil osalenud 5200 suusataja seas oli 29 neid, kes stardiprotokolli märkisid, et esindavad Hiiu maakonda. Neist 20, kõik mehed, läksid...