Connect with us

Uudised

Hiiumaa võrkpalliklubi poisid tulid Hiiumaa meistriks

Georg Linkov juunior
Nädalavahetusel mängiti välja Hiiumaa meistritiitel võrkpallis meeste arvestuses. Osalemas oli viis võistkonda üle Hiiumaa: Hiiu Teed, Veteranid, Sassid, Hiiumaa VK, Valts.
Turniiri käigus peeti Kärdla ühisgümnaasiumi võimlas kokku kümme mängu ning osalemas oli noormehi hoopis muude spordialade harrastajate seast.
Hõbeda-kulla heitlus oli väga tasavägine ning pealtvaatajatele rohkelt emotsioone pakkuv mäng võistkonna Valts ja Hiiumaa võrkpalliklubi (VK) vahel.
Peale jäid Eesti meistrivõistlustelt hõbeda koju toonud Hiiumaa VK noormehed, kes mängisid koosseisus: Norman Ilumets, Gregor Kiin, Magnus Kallas, Steven Saarnak, Jaan Rebel, Hannes Teidla, Ülari Kaibald, Markus Uuskari ja Silvester Ilumets.
Hõbedane Valts mängis koosseisus Talis Vähejaus, Tõnis Villmäe, Toomas Nurk, Peeter Luik, Teet Teemets ja Martin Lauri.
Pronksi viis koju võistkond Hiiu Teed koosseisus Marek Sahtel, Andres Sahtel, Kaius Põtter, Deilor Väli, Silver Laidro ja Ivar Raudnõmm.
Korraldajad soovivad eraldi välja tuua Veteranide võistkonna, kes nelja mängu jooksul näitas tugevat vaimu ning kõrgetasemelist võrkpalli. Sellega on nad eeskujuks mistahes muudele spordialade harrastajatele – ka 60–70aastasena on võimalik spordiga edukalt tegeleda. Veteranide seas andsid panuse Ants Karpa (kapten), Arvo Rist, Andres Maar, Aivar Kott, Hannes Maasel, Vello Vann ja Peeter Maar.Korraldajad valisid iga meeskonna ning kogu turniiri parima mängija, kelleks osutus Toomas Nurk võistkonnast Valts. Tema sai Hiiumaa VK eriauhinna. Võistkondade parimad mängijad Markus Uuskari (Hiiumaa VK), Toomas Nurk (Valts), Marek Sahtel (Hiiu Teed), Kevin Kaar (Sassid), Hannes Maasel (Veteranid), said auhinnatud Hiiu vallavalitsuse poolt.
Korraldajad tänavad Kärdla ühisgümnaasiumi, Hiiu valla­valitsust ja Hiiumaa spordiliitu.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Võrkpall

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis stabiilset talveilma ei paista ega tule ka see nädal. Küll aga on märke stratosfääri soojenemisest, mis viitab polaarpöörise nõrgenemisele...

Uudised

Rahvastikuregistrisse kantud Hiiumaa laste nimed kordavad üleriiklikke nimetrende ühe erandiga, milleks on lemmikuim poisinimi Mattias. Poisinimi Mattias, mida viimase viie aasta jooksul Hiiumaal lastele...

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

Persoon

Kai Kallas (34) töötab Kärdla sadama kail Tareste lahe kaldal. Tema juurde kontorisse pääseb väikesest valgest uksest Yacht Service’i ellingu valges seinas, mida peaaegu...