Jälgi meid

UUDISED

KIRJANDUSFESTIVAL | Hiiumaa kirjandusfestivalil loeti kolmas peatükk

Kirjandusfestival pakkus ka sel aastal huvilistele vestlusi kirjanikega, lastele töötubasid ning kirjastuste müügilettide saarele toomisega sooviti leevendada raamatupoe puudumist Hiiumaal.

Kirjanduse pidupäev Kärdlas | Reet Kokovkin

7.-9. juunil 2024 toimus kolmas Hiiumaa Kirjandusfestival, seekord Kärdla keskväljakul, Kultuurikeskuses ja Pikas Majas.

Tänavusel festivalil pakkusid kuulajatele-vaatajatele palju mõtteainet väljaku telkides esinenud kirjanikud. „Mulle tohutult meeldis Helgi Põllo loeng Kaljo Põllu arhailistest mustritest, seda tahaks uuesti kuulata,“ sõnas kirjandussündmuse algataja Tiina Maiberg ja kiitis ka noorte muusikute imelist esinemist. 

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!