Connect with us

Uudised

Hiiumaa jalgpalliklubi võistkonnad naasid Saue CUPilt karikaga

Saue JK
Jaanuari teine nädalavahetus oli meie poistel ja tüdrukutel sisustatud jalgpalliga – laupäeval osaleti Saue CUPil 2005 ja 2007 sündinute vanuse­grupis, pühapäeval 2009 sündinute vanuse­grupis.
Laupäeva hommikul alustasid 2005 sündinute vanusegrupis turniiril kaks võistkonda, treeneriteks duo Mario Degtjov-Tanel Klee. Mängiti 4+1 15 minutit ning iga võistkond sai mängida kokku viis mängu. Kokku osales 2005 vanuserühmas kaheksa võistkonda ja FC Hiiumaa lõpetas turniiri esimese ja neljanda kohaga. Turniiri parimaks mängijaks valisid korraldajad kaitsemängija Kevin Saarnaki FC Hiiumaa I koosseisust.
Poolfinaalis sattusid meie kaks võistkonda omavahel kokku, mängu võitis FC Hiiumaa I seisuga 5:0. Finaalmängus alistas FC Hiiumaa I
võistkond FC Kose I eakaaslased 4:0. Meie kõikide väravate autor oli Kevin Põtter. Kolmanda-neljanda koha mängus läksid kokku FC Hiiumaa II FC Kose IIga ning kahjuks tuli tõdeda Kose duubli paremust 2:1. Meie värava autor oli Robin Rõmmel.
FC Hiiumaa I koosseisus teenisid kuldmedalid kapten Andro Suuster, Kevin Saarnak, Oliver Piil, Liisu Koppel, Jesse Jürimäe, väravavaht Kevin Vilman, Kevin Põtter ja treener Mario Degtjov. FC Hiiumaa II mängis koosseisus kapten Karl Aleks Talvi, Henri Kallas, Mairon Lõndso, Meelis Sõmer, Karl Pähna, Kristjan Vesingi, Robin Rõmmel, väravavaht Aivar Lukk ja Markus Kivi. Treeneriks Tanel Klee.
Peale lõunat jooksid kohale jõudes autost kohe platsile 2007 vanuserühma II koosseis ning kahjuks see mäng meile edu ei toonud. FC Hiiumaa II sai kokkuvõttes kuuenda koha, kaotades penaltidega JK Voltale ning FC Hiiumaa I sai seitsmenda koha.
FC Hiiumaa 07 I mängis koosseisus kapten Kermo Põtter, Verner Saadoja, Karl Linnas, Martin Põllu, Kadri Liis Paul, Hugo Kaibald ja Aleksander Laaniste.
FC Hiiumaa 07 II võistkond mängis koosseisus: kapten Jonatan Saarnak, väravavaht Riho Tärk, Janori Remmelg, Karl Artur Valk, Alari Valgma, Markus Juhe ja Raiko Post.
Mõlema võistkonna treener on Mario Degtjov.
2009 vanuserühm osales pühapäeval samal turniiril treener Tanel Lipsu juhendamisel esmakordselt. Treeneri sõnul võeti turniirist osa eelkõige kogemuste hankimise eesmärgil: “Saavutatud kolmas koht oli suur boonus. Mõned lapsed osalesid oma elu esimesel või teisel võistlusel, seega võib tulemusega väga rahul olla. Osalenud lapsed kui ka kaasa tulnud vanemad said kogeda terviklikku jalgpalliturniiri, oli võite, kaotusi ja ka penalteid – kõik oli olemas.”
Turniiril mängisid Cristian Hirvelaan, Oliver ja Rainer Tikerpuu, Oskar Lips, Mattias Juhe, Priido Rõmmel, Raiden Õunapuu, Jesper Kalmus ja Kaspar Voolaid. Järgmisele turniirile läheb 2009 grupp Raplasse juba veebruari alguses.
Täname südamest kõiki lapsevanemaid, kes aitasid turniirist osa võtta, kes korda hoides, kes transpordiga toetades.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Jalgpall

Veel lugemist:

Teema

Selle loo sõnum on, et poliitika ei pea olema räpane, kui sa ise seda ei ole. Ja vastupidi. Selle tõestuseks panin kirja kogu sündmuste...

Politsei

Möödunud nädalal politsei poolt alustatud kriminaalmenetlustest esimese puhul anti teada, et esmaspäeva päeval on Jausa külas sisse tungitud elumajja ja sealt varastatud video- ja...

Digileht

Hiiu Leht 16. aprillil Aivar Viidik räägib suu puhtaks! Karu tuli jälle kaamera ette Õpilased esitlesid säravaid ideid Koduhooldajatel uued sõiduriistad Digilehe saab tellida...

Uudised

Teisipäeval tagasiastumisest teatanud ja Riigikogusse naasva Madis Kallase asendusliige Reili Rand saab enda sõnul parlamendis jätkata. “Kuuldused, et Madis Kallase tagasiastumine tähendab minu Riigikogust...