Jälgi meid

UUDISED

HEA AASTA | Hiiumaad tabas kullasadu

Vallavalitsusel kulub sel aastal õppepreemiateks üle 7000 euro, sest premeeritakse koguni ühtteist kuldmedaliga ja kuut hõbemedaliga gümnaasiumi lõpetanud õpilast.

Gümnaasiumi kuldmedal | Erakogu

Hiiumaa gümnaasiumis saab esialgsetel andmetel kuldmedali seitse Hiiumaa Gümnaasiumi lõpetajat ja kaks lõpetab gümnaasiumi hõbemedaliga. Ametlikult kinnitab kool medalisaajad neljapäevasel õppenõukogul.
Neli kuldmedali saajat lõpetavad gümnaasiumi edukalt mandri koolides: Nõo Reaalgümnaasiumis, Audentese Spordigümnaasiumi Otepää filiaalis, Vanalinna Hariduskolleegiumis ja Saaremaa Gümnaasiumis. Üks hiidlane lõpetab hõbemedaliga Tallinna 32. Keskkooli.
Iga kuldmedaliga lõpetanu saab preemiat 350 eurot, hõbemedaliga lõpetanu preemiasumma on 200 eurot. Kokku kulub gümnasistide premeerimiseks 5050 eurot.
200eurose preemia saab ka 11 põhikooli kiitusega lõpetanud õpilast. Neist kolm lõpetab Emmaste Põhikooli, kuus Kärdla Kooli, üks Käina Kooli ja üks Lauka Põhikooli. Tublide põhikoolilõpetajate preemiasumma kokku on 2200 eurot.

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!