Jälgi meid

UUDISED

FOTOLUGU | Suuremõisas said kokku vana ja uus

Eelmisel nädalavahetusel peetud Suuremõisa Lossipäevadel tõime kunagisse roosasse salongi ehk peasaali muusikat, teatrit ja naeru ning lood kunagistest mõisaelanikest. Tagapargis kõlas funky muusika, samal ajal, kui ümber lossi patseeris paare ja peresid lopsakates barokkkostüümides. Miks mitte?

Lexsoul Dancemachine | Argo Nurs

Eelmisel nädalavahetusel peetud  Suuremõisa Lossipäevadel tõime kunagisse roosasse salongi ehk peasaali muusikat, teatrit ja naeru ning lood kunagistest mõisaelanikest. Tagapargis kõlas funky muusika, samal ajal, kui ümber lossi patseeris paare ja peresid lopsakates barokkkostüümides. Miks mitte?

Veel lugemist:

SISUTURUNDUS

Iga tööusku eestlane teab, et kui kõvasti vaeva näha, tuleb ka armastus. Vahel kisub kodukootud filosoofia aga kiiva ja kui põhimõte, kuidas töö nõnda...

TEEMA

Hiiumaa mõrvalugude autor Siiri Julge Alvemyr oli üks 31st Eesti kirjanikust, kes sai oma raamatute laenutushüvitisena maksimumi, 7328 eurot.

UUDISED

Sotsiaalmeedias leidsid elavat vastukaja pildid Hiiumaa kassist Brunost, kes Jorjeni lillepoe ees pappkastis lebas ja sooja suveilma nautis. Selgus, et kass on väljakul tihe...

SPORT

Kaheksast kolme - Olympicut, Bellatrixi ja Bacchust peetakse poodiumikoha nõudlejateks, päris esimest korda osalevad Muhu Väina regatil klubi noorpurjetajad jahil Tšaika.