Connect with us

Uudised

Erivajadustega inimeste spordipäev Vändras

Heli Harak
Hiiu valla sotsiaalkeskuse erivajadustega inimesed osalesid esmakordselt erivajadustega inimeste spordipäeval, kus saavutati neli medalit.
24. augustil Vändra staadionil toimunud neljandal eri­vajadustega inimeste spordipäeval võisteldi erinevatel aladel, nagu 60 meetri jooks, kaugushüpe, kuulitõuge ja kombineeritud teatevõistlus. Eraldi arvestus oli ratastooliga võistlejatel. Kokku osales neil võistlustel ligi 100 inimest 14 asutusest üle Eesti.
Meie sotsiaalkeskusest osales spordipäeval 12 inimest ja meil õnnestus kõikidel aladel pääseda finaali. See oli meile üllatuseks ja ühtlasi suureks rõõmuks. Tulime koju nelja medaliga: saagiks oli üks kuld, kaks hõbedat ja üks pronks. Jäime päevaga väga rahule.
Võistluseelne päev oli meil samuti sportlik, sest käisime Soomaa matkaradadel, mis pakkusid meile suurt­­ põnevust. Sooviksin ka järgmisel aastal osaleda Vändras toimuval spordipäeval.
Signe Troska
sotsiaalkeskuse klient

Veel lugemist:

Uudised

Kärdla sadamas peetaval merenodi laadal saab osta nii paate, purjeid, riideid kui ka ajaloolist merekraami. Laat kestab sadamas kella 17-ni.

Teema

Kahe saarel tegutseva perearsti vaheline erimeelsus suve alguses vabaks jäänud nimistu asendamise üle on viinud olukorrani, kus tohtreid püüavad lepitada nii vallavalitsus kui ka...

Uudised

Aktiivse saunateemalise tegevuse eest andis Eesti Maaturismi Ühing andis neljapäeval Saaremaal peetud turismikonverentsil Hiiumaale üle saunapealinna tiitli. Eesti Maaturismi ühingu poolt veetava üle-eestilise sauna-aasta...

sport

Reedel peeti Kärdlas traditsiooniline heategevuslik teatejooks, millega toetati Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu liikumisvõime kaotanud lapsi.  Aastast 2008 peetud jooksul oli seekord 13 500...