Jälgi meid

UUDISED

EHITUSTÖÖD | Kärdla trummide remont segab liiklust

Sel suvel häirib Kärdlas liiklust truupide, hiiu keeli trummide remont, ent sügiseks tehakse korda viis jõeületuskohta. Tööd lähevad kokku maksma 750 000 eurot.

Neljapäeval kadus maa pealt Marditrumm, mille asemele ehitatakse uus sild. | Harda Roosna

Eelmisel nädalal algasid Kärdlas truupide rekonstrueerimistööd. Tööde käigus ehitatakse ümber Kultuurimaja sild ja Tiigi tänava truup, mis viivad üle Liivaoja ning Nuutri jõel uuendatakse Koidu, Põllu ja Sadama tänava truup ehk Suurtrumm. Kultuurimaja silla asemele ehitatakse uus raudbetoonist karpkonstruktsioonsild, Nuutri jõe binokkeltruubid asendatakse üheavaliste terastorutruupidega ja Tiigi tänava truup binokkeltruubiga. Truubid saavad uued uhtekindlustused ja ajaloolise välimusega piirdepostid. 

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

SUVI

Nii ääretult armas on Hiiumaa sel korral. Olen Käina tüdruk. Kõik saare rajad peaksid olema justkui tuttavad, kohati ehk isegi kulunud. Siiski tasub aeg-ajalt...

KIRI SAARELT

Pole ammu trehvanud. Ega see pole ka ime. Külla tulla – minna on päris pikk tee. Meie saared on linnulennult teineteisest nii sajaviiekümne kilomeetri...

GALERIID

Täna, 13. juulil toimus Kärdlas Vabrikuväljakul suvine käsitö- ja omatoodangu laat.

GALERIID

Reedel, 12. juulil, toimus traditsiooniline Hiiumaa Kalurite päev, kus said kokku maitsvad toiduelamused, huvitav meelelahtus, kui ka kodumaa parima muusika!