Jälgi meid

Uudised

Eesti parimad palgimehed tulevad Hiiumaalt

Palkehituse erialaõpetaja Ivo Leiaru ja juhtõpetaja Andres Veel võistlusprotokolli juures. | Niels-Peter Rattiste
Rahvusvahelistel palkmajaehitajate meistrivõistlustel Räpinas olid pooled võistlejad Hiiumaa Ametikooli taustaga. 

Õppijate kategoorias võistles üheksa ametikooli õpilast, kirvemeeste kategoorias kaks ja ametikooli vilistlasi oli võistlemas kuus. Kokku oli võistlejaid 34, kellest 17 Hiiumaa Ametikooliga seotud. 

Ametikooli palkmajaehitaja eriala juhtõpetaja Andres Veel jäi õpilaste tulemustega väga rahule ja tsiteeris palkehituse erialaõpetajat Ivo Leiaru: „Tuleb vist tunnistada, et olete väga vägevad palgimehed. Tänasel võistlusel olite kõik mitte tublid, vaid vinged! Olen ülirahul eranditult teie kõigi esitlustega. Super tulemus, au ja kiitus teile!”

Ka võistluse korraldajad tõdesid, et Hiiumaa Ametikooli palkehituse õppurid on valdkonna järelkasvu ehk väärtusliku ja kvaliteetse tööjõu alustala.

Lisa kommentaar

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Veel lugemist:

Uudised

Orjaku sadamas neljapäeval pärjatud Eesti parima vabatahtliku merepäästeüksus alustas rohkem kui kümme aastat tagasi vaid entusiastlike inimeste toel.

Arvamus

Aastakümneid kalurite vahel kehtinud kirjutamata kokkulepped püügikohtade osas ei maksa mõne jaoks enam midagi. Jõud maksab.

Teema

Euroopa parlamendi valimistel võtsid Hiiumaal võidu Marina Kaljurand (SDE), Jüri Ratas (Isamaa) ja Urmas Paet (RE). Neid kõiki seob asjaolu, et saarel on neil...

Suvi

Tuulekala, nokakala, tuulenõel, tuulehaug…eks heal lapsel ole ikka mitu nime. Alles ta ju jõudis. Ja juba on käes see hetk, kus armsale lugejale meenutada,...