Connect with us

Uudised

Bobiku Horoskoop 2021

Tere jälle! Arvamusliider Bobik ikka endiselt rivis. Seekord otsustasin horoskoopidega käppa proovida. Mina mingit pikka joru ajama ei hakka, sest ega see niikuinii meelde ei jää ja aasta lõpus ei tea enam keegi, kas ennustus täide läks või mitte.
Aga noh, eks ma ikka olen neid tähti uurinud ja vaat, mida ma neist välja lugesin:
JÄÄR
Jääral on uuel aastal meel üldiselt rõõmus, vahel võtab lausa kepsutama, eriti kevadel, aga see, kes ta välja vihastab, saab igatahes paraja põraka pehmesse kohta. Mõni oinas saab siiski pügada ka.
SÕNN
Va Sõnn seisab nagu ikka, jalad maas, ega lase ennast suurt millestki häirida. Aga hoidke oma piip ja prillid, kui ta tigedaks saab. Sõnn võiks ennast hoida nende eest, kes tahavad talle rõnga ninasse panna.
KAKSIKUD
Kaksikud on, noh, selline kahestunud isiksus. Tuleval aastal on need kaks poolt nagu Piibeleht ja Vestmann: kord on üks peal, kord teine.
VÄHK
Vähk üritab uuel aastal edasi trügida, aga see ei taha kuidagi õnnestuda. Noh, võtab teine siis kavaluse appi, keerab otsa ringi ja hakkabki õiges suunas liikuma, mis sest, et tagurpidi.
LÕVI
Lõvi on uhke ja enesekindel nagu alati. Ega keegi temaga tüli norida ei julge ka. No ja kui tekib probleeme, raputab ta ainult lakka. Tegelikult olen mina ise ka Lõvi tähtkujus sündinud, voh!
NEITSI
Nojah, Neitsi pole uuel aastal eriti häbelik, kipub teisi õpetama. Sellega võib ta päris tüütuks muutuda, aga teinekord tasuks teda siiski kuulata, vahel võib tal ju isegi õigus olla.
KAALUD
Kaalude elu käib uuel aastal üles-alla, ikka tõusude ja mõõnadega. Noh, vahete­vahel saabub ka tasakaal, aga ega Kaalud sellega siiski rahule jää, vaid otsivad ikka kõikumise ja kahevaheloleku võimalust.
SKORPION
Va Skorpion on enda kui tigeda eluka kuulsusest tüdinud ja otsustab uuel aastal heaks hakata. Sellega on tal suuri raskusi, aga mõnel Skorpionil võib see isegi õnnestuda.
AMBUR
Ambur tahab juba vibu ja nooled nurka visata, aga otsustab siis Amorist eeskuju võtta. Hakkab teine armunooli laskma, sest see on tänapäeval tulus äri.
KALJUKITS
Kaljukits ronib uuel aastal väikeste komistuste ja libastumiste kiuste ikka kõrgematele ja kõrgematele kaljudele, aga ettevaatust! Kõrgelt võib kukkuda kah.
VEEVALAJA
Veevalajal on ka kriisiaegadel alati vett ja muid veesarnaseid vedelikke varuks, nii et temaga tasub igaks juhuks häid suhteid hoida. Ta ise peaks vedelike tarbimisega siiski piiri pidama.
KALAD
Kalad tunnevad ennast nagu kalad vees. Nojah, muidugi kui seda va vett ikka leidub. Kui ei, siis on nad nagu kalad kuival. Ühtlasi peaksid nad ette vaatama, et ei satuks kellegi võrku või konksu otsa.
No kui mahti saan, võtan järgmiseks idamaade horoskoobi ette. Sellega läheb mul natuke rohkem aega, sest need va hiina tähed pole mul veel päris selged.
Tegelikult ma võiksingi ennustajaks hakata, näiteks kätt vaadata. Seal pihus peab enne siiski midagi suupärast olema. Eks ma siis selle pealt vaatan, noh, nagu Toots õunte pealt, teate küll.

Bobik
arvamusliider ja tähetark

Veel lugemist:

Digileht

Hiiu Leht 5. märtsil Uus riigimaja tuleb rahva keskele Vaidlus Saarnaki üle: süüdistused ja vastulaused Noored rändasid 48 tunniga 90 kilomeetrit Piret Kalda mitte...

Politsei

Politsei alustas eelmisel nädalal kriminaalmenetlust, sõiduki omavolilise kasutamise osas, kui neljapäeval võttis 35-aastane naine ilma omaniku loata enda kasutusse sõiduauto BMW.  Paar tundi hiljem...

Uudised

Hiiumaa esindaja Eesti Saarte Kogus Riho Rahuoja tegi vallavolikogu eestseisusele ettepaneku organisatsioonist välja astuda, kuna selle tegevus keskendub pigem väikesaartele.  Saarte Kogu fookuses on...

Uudised

TS Laevade reisiparvlaevad tegid möödunud aastal mandri ja suursaarte vahel ligi 23 000 reisi ehk 0,6 protsenti rohkem kui aasta varem. Piletimüügitulu ulatus 14,7...