Jälgi meid

UUDISED

Beebipäev Suuremõisa lossis

ARGO NURS
Reede, 9. juuli õhtupoolikul kogunesid Suurmõisa lossi 2020. aasta teisel poolaastal sündinud Hiiumaa valla beebid ja nende vanemad.

Kutsutud oli 30 pisipoissi ja -tüdrukut, kelle sünnikohaks Hiiumaa vald.

Vallavalitsusel on ilus tava kutsuda noored vallakodanikud kord poolaastas koos vanematega vallavanema vastuvõtule. Beebipäeva avasõnad lausus Käina sotsiaaltööspetsialist Heli Tuisk ning seejärel kõlasid muusikalised tervitused Hiiumaaga seotud noortelt muusikutelt: Ilona Muhel ja Maret Alango ning muusikaõpetaja Heli Lindmäe juhendamisel laululaps Keitlin Oolmets.

Päevakohase kõnega tervitas ja õnnitles beebipäeval osalejaid vallavanem Hergo Tasuja, kes andis päevakangelastele ja nende peredele roosiõie, lapse nimega ja Hiiumaa valla vapiga hõbelusika ning raamatu “Pisike puu”.

Soovime teile – Maicel, Helena, Fred-Erik, Viola, Robin, Liisa, Mathias, Laur Tõnn, Konrad, Reti, Arlen, Amelia, Mairon, Sandra, Robin, Ragnar, Valdis, Riko Mattias, Alvin, Emma, Solon, Kleron, Elias, Rico, Madleen, Stefan-Roby, Jete Kiara, Lorette, Kerr ja Jasper – toredat kasvamist ja rõõmsat lapsepõlve!

 

HIIUMAA VALD

Veel lugemist:

UUDISED

Piduliku vastuvõtu asemel liikus sellesügisene valla beebi­päev õuelt õuele ja väikestele valla­kodanikele öeldi tere tulemast nimelise tordiga – lapse­vanematele see meeldis. Hiiumaa vallas on...

UUDISED

Reedel peeti Käina kultuurikeskuses esimest ülehiiumaalist beebipäeva, millest võttis osa enamik kutse saanud peredest. Beebipäevale oli kutsutud 35 esimesel poolaastal sündinud last, kohal oli...