Jälgi meid

Uudised

Algas Sinilille heategevusoksjon

Esmaspäeval, 11. aprillil algas ja nädal aega kestab Naiskodukaitse heategevuslik oksjon, mis toimub Sinilillekampaania raames. Oksjonil saab teha pakkumisi erinevatele elamustele vehklemiskoolitusest sõjaväelinnaku külastuseni, kuid enampakkumisel on ka palju väärtuslikke esemeid.

Heategevuslikku oksjonit on oma esemetega toetamas Õhuseiredivisjon, Jalmar Vabarna, Comedy Estonia, Tiit Pruuli, Tallinna Loomaaed, Aleksei Turovski, Nikolai Novosjolov, Tõnu Tubli, Riigikogu, Tartu linnavalitsus, Neinar Seli, Salvest AS, Estiko-Plastar AS, Gustav Cafe OÜ, 2. jalaväebrigaad, Päästeamet jpt.

Oksjoni võitjad saavad muuhulgas võimaluse külastada erinevaid tootmisi, sõjaväelinnakut, päästekomandot ja palju teisi põnevaid kohti, purjetada Tallinna lahel, õppida pille mängima, minna sõpradega matkale jne.

Oksjon viiakse läbi Naiskodukaitse Facebooki lehel, kust leiab ka rohkem infot kõige oksjonil oleva kohta. Kogu oksjoni tulu annetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate ühingule, millega koostöös Naiskodukaitse Sinilillekampaaniat korraldab.

Üheksandat aastat toimuva Sinilillekampaania eesmärk on kutsuda inimesi üles kandma Sinilille märki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ja nende lähedaste toetamiseks. Veterane, kes on osalenud rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel mitmel pool maailmas, on meie seas üle 3000.

2022. aasta kevadel kogutakse raha, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu valdkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadava tuluga aidatakse ITK Taastusravikliinikul soetada vajalik käerobot ning katta Ukraina veteranide ravi ja rehabilitatsioonikulusid.

HIIU LEHT

Veel lugemist: