Jälgi meid

Uudised

ABIKS IKKA | Riigikogus loodi Hiiumaa toetusrühm

Reili Rand riigikogus | Raul Vinni
Hiiumaa huvide paremaks kaitsmiseks ja esindamiseks asutas 16 saadikut teisipäeval riigikogu Hiiumaa toetusrühma ja valis selle esimeheks Reili Ranna ning aseesimeheks Enn Eesmaa. Toetusrühma kuulub ka kolm saarlast.

Hiiumaa toetusrühma kuuluvad Reili Rand, Enn Eesmaa, Tiit Maran, Madis Kallas, Kalev Stoicescu, Raimond Kaljulaid, Ester Karuse, Jaanus Karilaid, Kalle Laanet, Jüri Ratas, Helle-Moonika Helme, Hanah Lahe, Mait Klaassen, Mart Maastik, Tõnis Lukas ja Tanel Kiik. 

Veel lugemist:

Uudised

Küüditamise aastapäeva mälestuskoosolekul Lehtma sadamas toonitas president Alar Karis, et agressioon ning julmus ei ole maailmast kadunud, vaid ähvardab ka meie julgeolekut igapäevaselt.

Kultuur

Hiljuti Hiiumaa Muuseumis tutvustatud kogukonnaportaalist KIVIKE leiab muuhulgas Hiiumaalt kogutud lugusid, muinasjutte, muistendeid ja ülestähendusi alates 19. sajandist. 

Uudised

Hiiumaale mitteametlikule visiidile tulnud president Alar Karis pandi Orjaku sadamas proovile, kui ühtäkki veest appihüüdeid kostis.

Teema

Hiiumaal suveüritustest puudust ei tule, kontserte ning festivale on saarel küll ja veel. Keerulisem on olukord aga teatril – sest oma teatrimaja saarel puudub.