Connect with us

Persoon

Aasta õppija Pille Näksi rahva lemmiku konkursil

erakogu
Aasta õppija rahva lemmik 2018 finalistid on selgunud ning nüüd on kõigil võimalus “Jälle kooli” kampaania lehel www.jällekooli.ee valida 16 maakondliku esinumbri seast oma lemmik.
Hiiumaa aasta õppijana on selles loetelus Pille Näksi, kelle hinnangul on oluline õppida seda, mis sind ennast huvitab. “See avab ka tööalaselt uusi võimalusi,” kinnitab ta.
Sel kevadel sai esitada aasta õppija kandidaadiks neid, kes jätkanud oma katkenud haridusteed täiskasvanuna, osalenud täienduskursustel või omandanud uue eriala. Kokku esitati aasta õppija tiitlile 361 kandidaati. Peale kandidaatide selgumist valisid maakondlikud komisjonid parimatest parimad. Kõikide maakondade parimate õppijate seast selgitataksegi välja rahva lemmik ning selgub, kelle edulugu läheb Eesti rahvale enim korda. Oma lemmiku poolt saab hääletada kuni 10. oktoobrini. Hääletajate vahel loositakse välja iPhone X.
Telefoni võitja kuulutatakse välja 11. oktoobril.
Rahva lemmikut ja teisi tiitlisaajaid tunnustatakse 19. oktoobril täiskasvanud õppija nädala avapeol Tallinnas Filmimuuseumis.
Täiskasvanud õppija nädal, mille ajal tutvustatakse täiskasvanuharidust ja õppimisvõimalusi üle kogu Eesti, kestab 19. – 26. oktoobrini.

Veel lugemist:

Küsitlus

Statistika järgi on Eestis 1000 elaniku kohta alkoholi ostmise võimalusi kõige rohkem Hiiumaal. Kuidas te sellesse suhtute?

Uudised

Ministeeriumi järelevalve tõi Hiiumaa Vabakooli tegevuses välja hulga puudusi ning juhtis tähelepanu õpilaste prognoosi mittetäitumisele. Ettekirjutuste täitmatajätmine võib kooli uuest tegevusloast ilma jätta. Haridus-...

Galerii

Laupäeval tulid lauljad ja linnarahvas kokku tähistamaks tütarlastekoori ja poistekoori sünnipäeva.