Toetussummad jõuavad üle Eesti 16 haiglasse, aidates soetada vajalikke seadmeid ning parandada väikeste patsientide ravi- ja olmetingimusi.
Selver korraldas kahekümne teist aastat järjest heategevuskampaania “Koos on kergem”, millega kogusid kõik 73 Selverit üle Eesti raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Hiiumaa Haiglale koguti sel aastal 1100 eurot ning tänavust toetussummat kasutatakse ämmaemandate ja naistearstide koolitamiseks.
Toetussummad jõuavad üle Eesti 16 haiglasse, aidates soetada vajalikke seadmeid ning parandada väikeste patsientide ravi- ja olmetingimusi.
Kärdlas Metsa tänaval algasid detsembris ettevalmistustööd uue A-energiaklassi ridaelamu ehituseks. Hoone peaks valmis saama tuleva aasta juuliks.
Hiiumaa turismiklastri 2025. aasta turismihooaja külastajate küsitlus näitas, et Hiiumaa populaarsus on jätkuvalt tõusuteel. Turistid soovivad veeta Hiiumaal järjest rohkem aega ning teavad üha...
Novembris registreeriti Hiiumaal kolme lapse sünd. Möödunud aasta novembris sündis saarel aga poole rohkem ehk kuus last.
Nädala jooksul tegeles Hiiumaa politsei 21 korrarikkumise teatega. Juhtumid tõid kaasa viis väärteomenetlust, ühe kriminaalmenetluse ja kaksteist väljakutset, teatas Kärdla politseijaoskonna juht Moonika Raudsepp.