Jälgi meid

Uudised

123 SPORTLAST | Kärdla Race sai tuult kahel päeval kolmest

Tareste lahel võtsid noored mõõtu mitmes paadiklassis. | Mathias Tammeveski
Reedel alanud Garmin Purjetamise Eesti karikasarja esimesel etapil olid võistlemas Optimist, Zoom8 ja ILCA4 klassid. Erinevalt eelmisest aastast osalesid sel aastal võistlusel ka olümpiaklassi IQFoil paadiklassi sportlased. Kokku osales 123 sportlast.

Reedel oli ilm purjetamiseks ideaalne, puhus piisava tugevusega stabiilne tuul, laupäev algas jällegi hommikul ühiselt tunniajase tuule ootamisega, misjärel suunduti merele. Pühapäevaks oli tuul Hiiumaalt ära kadunud ja kella kahe paiku kuulutati välja võistluse lõpp. 

Veel lugemist:

Uudised

Vallavalitsusel kulub sel aastal õppepreemiateks üle 7000 euro, sest premeeritakse koguni ühtteist kuldmedaliga ja kuut hõbemedaliga gümnaasiumi lõpetanud õpilast.

Teema

Laupäeval Kärdla sadamas esmakordselt peetud vanade masinate väljanäitusele tõid huvilised rohkem kui 60 erinevat sõidukit, millega tihti igapäevaselt sõita ei raatsita. 

Uudised

Kolm kohalikku EKREga seotud volinikku on lahvatanud erakondlikus tülis valinud Helmete poole.

Loodus

Hiiumaa saab laias laastus tõmmata kaheks: valge lääs ja punane ida. Juttu ei tule aga muidugi mitte kommunistidest ega muust säärasest, vaid tolmpeadest.