Connect with us

Uudised

11. Hiiumaa külade päev Kõpus

Hiiumaa külade tänavune kokkutulek peetakse Hiiu vallas Kõpu Külamäe peoplatsil koos käsitöö- ja omatoodangulaadaga.
Kokkusaamine algab laupäeval, 6. septembril kell 13, nn töise tunniga ehk avaliku aruteluga teemal “Hiiumaa külaelu täna ja homme”. Kodukant Hiiumaa juhatuse esinaine Ester Tammis kutsub kaasa rääkima kõiki, kellele meie külaelu korda läheb. “Eriti oodatud on maakonna ja valdade juhtfiguurid ning külaseltside eestvedajad,” märkis Tammis.
Kultuuritunni viib läbi Kõpu külaseltsi Valguskiir juhatuse liige Harda Roosna, kes räägib Kõpu rahvamajast. Huvilised saavad seltsi taastatava hoonega tutvuda ja vaadata fotonäitust.
Kokkusaamise ajal on avatud töötoad, silmailu ja tantsulusti pakuvad Tibi-Tiina tantsurühm ja naisrühm Ungrulust. Lauka jaanitule näitetrupp astub üles kahevaatuselise komöödiaga “Nii või teisiti”. On laadaloterii, töötab kohvik ja pakutakse laadasuppi.
Laadamüüjad peaksid oma soovist aegsasti teada andma Heli Üksiku telefonil 5691 2640.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Kui veel mõned päevad tagasi arvasid ilmamudelid, et Hiiumaa ja mandri lääneserv jääb suuremast lumesajust puutumata, siis tänaseks on mudelid suhteliselt üksmeelel, et just...

Galerii

Miinitõrjeoperatsiooni Open Spirit 24 raames toimunud avatud laeva üritust külastas rohklt huvilisi kogu saarelt. Lisaks EML Wambola külastamisele sai tutvuda ka erinevatest riikidest pärit...