Jälgi meid

Uudised

WTA250 vähene mööduvõtt tennises

Kristi Linkov
Eelmisel nädalalõpul sai Hiiumaa tennise­väljakutel maha peetud üks ilmatuma uhke nimega turniir: “WTA 250 Tallinn Open Hiiumaa vähene mööduvött”.
Kuna 24. septembrist kuni 2. oktoobrini peetakse Tallinnas Anett Kontaveiti ja Kaia Kanepi osalusel üks väga kõva turniir, siis ega hiidlased ei saanud kehvemad olla. Kohvikute­päevast toibununa rivistasid pühapäeva hommikul ennast kolmes tugevus­grupis üles 24 Hiiumaa tennisesõpra ja õhtuks oli paremusjärjestus teada.
Grupp “Leigutajad” ehk hirmsat moodi tormajad: esikoht: Kadri Räis ja Erik Puskar, teine koht: Liisi Maar ja Leemet Käär ning kolmandad Maarika Matt ja Rando Reining.
Grupp “Nükerdajad” ehk need, kes liiguvad mõõdukas tempos: esimesed Aet Telvik ja Georg Linkov sen., teised Kristiina Nõulik ja Harri Nõulik ning kolmandad Mirjam Süsi ja Tristan Elmi.
Grupp “Platerdajad” ehk need, kes üritavad kah kuidagi oma asjaga hakkama saada: esimese koha võitlesid välja Vanessa Simuste ja Oliver Matto, teise koha saavutasid Mari Tarning ja Raul Talmar ning kolmanda koha said Tiia Liibert ja Andres Apri.
Auhinnalaua katmise eest tahame tänada Eesti tennise­liitu, Sportlandi, kauplust Kala ja Võrk ning Lavendlitalu lahket pererahvast.
Kui meie võitjad said Tallinna WTA turniiri jälgimiseks priipääsme, siis kõigil teistel on võimalus see soetada Piletitaskust – tulge elage omadele kaasa!

Korraldajate nimel
RANDO REINING

Veel lugemist: