Connect with us

Uudised

Vutihooaeg lõppes võiduga

Jalgpallihooajale pandi pühapäeval korralik punkt, kui Kärdla Linnameeskond alistas Viljandi jalgpalli­klubi (JK) Tulevik II koduväljakul 2:1.
Teise liiga hooaja viimast mängu hoidis peakohtunikuna ohjes jalgpalliliidu president Aivar Pohlak. Etteruttavalt võib öelda, et tavapärast penaltit seekord hiidlaste vastu ei määratud. Samas mõjutas Pohlak siiski mängu käiku.
Esimese poolaja keskel teenis Teet Kaasik kohtunikuga mittenõustumise eest kollase kaardi. See küttis aga noormehe üles ja järgmise rünnaku lahendamise võttis ta enda peale. Tulemuseks tugev pealelöök, mis väravavahile püüdmatult võrku lendas – tulemus 1:0 Kärdlale.
Teisel poolajal mäng võrdsustus ja mulkidelgi oli võimalusi, millest üks realiseeriti. Aga Heimar Haviku resultatiivne kontrarünnak tähendas, et 2:1 võiduga teenisid hiidlased tabelisse kolm punkti juurde.
Pohlak, kes enne avavilet hoiatas, et lubab jõulist mängu, andis poolajal Kärdla treeneritele õpetussõnu. “Trennides tuleks rohkem kehamängu praktiseerida, see on mängu normaalne osa,” oli  juhiste põhisõnum.
Samas tunnustas ta pärast mängu Linnameeskonda, et seisu võrdsustumise järel “tekkis hasart ning noored mehed võitlesid hingega”.
Samas ei muutnud kolm teenitud punkti turniiritabelis midagi. Kärdla LM lõpetas teise liiga 14 punktiga 14. kohal. Puhtalt statistikat vaadates võttis kehv resultatiivsus – 35 väravat 26 mänguga – võimaluse kõrgemale kohale, aga saadud kogemuste najal võib uueks hooajaks kõrgemaid eesmärke seada küll.

Veel lugemist:

Uudised

Kärdla ja Palade kooli õpilased näitasid kõigis kolmes üle maailma tehtavas ainetestis kõrget taset, loodusteaduste testis aga ületasid teadmistega isegi maailma tipus olevaid Singapuri...

Ahto ilmajutud

Olulist lumelisa viimastel päevadel tulnud pole. Järgnevad päevad tulevad talviselt karged. Igatahes paistab see talveidüll selleks korraks tasapisi lõpule jõudvat, kuna uue nädala algul...

Uudised

Kaks kaitseliitlast viidi Hiiumaalt Tallinna haiglasse pärast õppuse Orkaan käigus autoga kraavi sõitmist.

Uudised

Viscosa kultuuritehase eestvedajad ostsid neljapäeval Kõrgessaare mõisa viinaköögi ning jätkavad seal majutusasutuse pidamist, lootes samas, et hoonest saab ka kogukonnakeskus. Hotell Utoopia hakkab omanike...