Connect with us

Uudised

Vutihooaeg lõppes võiduga

Jalgpallihooajale pandi pühapäeval korralik punkt, kui Kärdla Linnameeskond alistas Viljandi jalgpalli­klubi (JK) Tulevik II koduväljakul 2:1.
Teise liiga hooaja viimast mängu hoidis peakohtunikuna ohjes jalgpalliliidu president Aivar Pohlak. Etteruttavalt võib öelda, et tavapärast penaltit seekord hiidlaste vastu ei määratud. Samas mõjutas Pohlak siiski mängu käiku.
Esimese poolaja keskel teenis Teet Kaasik kohtunikuga mittenõustumise eest kollase kaardi. See küttis aga noormehe üles ja järgmise rünnaku lahendamise võttis ta enda peale. Tulemuseks tugev pealelöök, mis väravavahile püüdmatult võrku lendas – tulemus 1:0 Kärdlale.
Teisel poolajal mäng võrdsustus ja mulkidelgi oli võimalusi, millest üks realiseeriti. Aga Heimar Haviku resultatiivne kontrarünnak tähendas, et 2:1 võiduga teenisid hiidlased tabelisse kolm punkti juurde.
Pohlak, kes enne avavilet hoiatas, et lubab jõulist mängu, andis poolajal Kärdla treeneritele õpetussõnu. “Trennides tuleks rohkem kehamängu praktiseerida, see on mängu normaalne osa,” oli  juhiste põhisõnum.
Samas tunnustas ta pärast mängu Linnameeskonda, et seisu võrdsustumise järel “tekkis hasart ning noored mehed võitlesid hingega”.
Samas ei muutnud kolm teenitud punkti turniiritabelis midagi. Kärdla LM lõpetas teise liiga 14 punktiga 14. kohal. Puhtalt statistikat vaadates võttis kehv resultatiivsus – 35 väravat 26 mänguga – võimaluse kõrgemale kohale, aga saadud kogemuste najal võib uueks hooajaks kõrgemaid eesmärke seada küll.

Veel lugemist:

Uudised

Kaks Kärdla perearsti, doktor Meeli Paesüld (66) ja doktor Lia Prigoda (67) loobuvad praksisest 1. juunil 2023. Perearstil tuleb nimistust loobumisest kuus kuud ette...

In Memoriam

Jõulude ajal lahkus 79. eluaastal raske haiguse järel nimekas Hiiumaa ettevõtja ja ühiskonna­tegelane Mati Nurs. Tema näol kaotas Hiiumaa ühe mõjukama mehe, kes läbi...

Elu

Simo (32), Annamaria (36), Henri (7) ja Arabella (5) Venski kolisid Hiiumaale lõppeva aasta kevadel. Võiks öelda, et hüppasid pea ees tundmatusse, sest kindlat...

In Memoriam

„Igavest Valgust, armas sõber!“ ütleb Hirmuste küla mees Erkki-Sven Tüür, mälestades omaküla meest Riho Sibulat, kes pühapäeval taevastele lavadele suundus. „Riho enneaegne lahkumine on...