Connect with us

Uudised

Viskoosa saalihokikarikas jäi kohalikele

Katrin Laan
Traditsiooniliselt juuli alguses toimuva saalihokiturniiri Viskoosa Cup võit jäi sel korral kohalikele.
Viie võistkonna vahel mängitud turniiri finaali võitis Viskoosa spordiklubi (SK) ja seega riputati kuld­medal kaela tiimile koosseisus Danver Mets, Ken Pähn, Helmur Rajang, Alex Kark, Jandre Savenkov, Kasper Mast, Margus Käär, Miko Malk, Märt Käär, Ulvar Suve, Sander Voitka ja Karl Artur Valk.
Viskoosa Cup´i eestvedaja Artur Valk hindas, et mängud olid väga tasavägised. “Turniiri käigus ei jäänud keegi võiduta, samuti polnud ühelgi võistkonnal tabelis ainult võidu­rida,” oli Valk rahul.
Esimeses etapis mängiti süsteemis kõik-kõigiga ehk iga tiim sai kirja neli mängu. Kaks paremat, Viskoosa SK ja Tallinna Brigada kohtusid omavahel finaalis. Kui pea­linna klubi võitis esimese kohtumise, siis otsustavas mängus jäid 5:4 peale kohalikud.
Ülejäänud kolm võistkonda lõpetasid esimese etapi “surnud ringiga” ehk kõigil oli kirjas üks võit ja kolm kaotust. Otsustavaks sai omavaheliste mängude väravate suhe.
Nii kohtusid pronksimängus Lauka Kolhoos, kus hiidlased-tallinlased üheskoos pallimas, ja Jõgeva võistkond Zamboni. Napi 4:3 võidu võttis Lauka.
Turniiri parimaks mängijaks nimetati Viskoosa SK pallur Helmur Rajang. Parima kohaliku mängija tiitli pälvis tema tiimikaaslane Ken Pähn ja parimaks väravavahiks kuulutati Kadri Heinla Tallinna Brigadast.
Selle eest, et turniir ladusalt toimuda sai, jagas Valk kiidusõna korraldustiimile, kuhu kuulusid Andres Tammeveski, Triinu Saluste, Aiver Kark ja Teet Kivisilla.
Hergo Tasuja

Veel lugemist:

Galerii

Laupäeval Käinas toimunud Hiiumaa kevadlaadale tõi ilus ilm kokku 43 erinevat müüjat. Laada korraldanud Hiiumaa Tarbijate Ühistu juhi Kaja Antonsi sõnul läks laat igati...

Uudised

Kui volikogu istungitel on tavapäraselt rohkem küsimusi opositsioonil, siis seekord pommitas vallavalitsust kriitiliste küsimustega äsja osavallavanema ametist vabastatud reformierakondlane Aivar Viidik. Aivar Viidiku sõnavahetused...

Arvamus

Turismihooaeg on vaikselt ent järjekindlalt lähemale nihkumas. Ainult kohane tundub küsida – mis on sinu jaoks see midagi, mida iga külaline võiks, peaks tahtma...

Uudised

Möödunud laupäevast alates tegutseb Kärdlas mittetulunduslik ühendus, millele asutajad andsid nimeks Kärdla Linna Selts. Tegu on seltsiga, mille liikmed toetuvad omaalgatusele ja seavad eesmärgiks...