Connect with us

Uudised

Viskoosa jahib esiliigas medalit

Rivo Pärna
Viskoosa saalihoki­klubi lõpetas Eesti meistrivõistluste esi­liiga A-grupi teise kohaga ning mängib nüüd kohtadele esikuuikus.
Hiiumaa klubi teenis põhi­turniiril neli võitu ja kaks kaotust. Sealjuures olid mõlemad kaotused napid, üheväravalised allajäämised. Sellega teeniti kokku 13 punkti ning Ääsmäe järel teine koht, kolmas oli SK Rapla ja punkte neil vastavalt 15 ja 11.
Nimetatud kolmik mängib B-grupi kolme edukamaga, selgitamaks esiliiga kuus paremat meeskonda. Viskoosal on seni kirjas kaks võitu ja kaks kaotust, millega jagatakse esimest kuni kolmandat kohta. Tõsi, hiidlastel on teistest mäng enam peetud. Sealjuures võtsid tiimid kaasa põhiturniiri tulemused mängudest alagrupikaaslastega.
Laupäeval jäi Viskoosa 2:10 alla Sparta Team Automaailm II võistkonnale. Skoori tegid Mikk Ventsel ja Tarvo Kivisilla, mõlemale tabamusele tegi eeltöö Vladimir Kljain.
Pühapäeval võideti aga 6:3 Eesti Maaülikooli spordiklubi II meeskonda. Kivisilla sai kirja tabamuse, ent andis ka kolm resultatiivset söötu. Kahel korral tegi taaskord eeltöö Kljain ja korra Alex Kark. Skoori kasvatasid veel Taavi Rand ja Helmur Rajang, kelle kontole jäi koguni neli väravat.
Viskoosal on jäänud mängida veel üks kohtumine, hetkel kuuendal kohal oleva Jäneda vastu.
HERGO TASUJA

Veel lugemist:

Uudised

Kärdla ja Palade kooli õpilased näitasid kõigis kolmes üle maailma tehtavas ainetestis kõrget taset, loodusteaduste testis aga ületasid teadmistega isegi maailma tipus olevaid Singapuri...

Uudised

Kaks kaitseliitlast viidi Hiiumaalt Tallinna haiglasse pärast õppuse Orkaan käigus autoga kraavi sõitmist.

Ahto ilmajutud

Olulist lumelisa viimastel päevadel tulnud pole. Järgnevad päevad tulevad talviselt karged. Igatahes paistab see talveidüll selleks korraks tasapisi lõpule jõudvat, kuna uue nädala algul...

Uudised

Viscosa kultuuritehase eestvedajad ostsid neljapäeval Kõrgessaare mõisa viinaköögi ning jätkavad seal majutusasutuse pidamist, lootes samas, et hoonest saab ka kogukonnakeskus. Hotell Utoopia hakkab omanike...