Connect with us

Transport

Viis kiiremat lendavad 15 euroga

erakogu
Kolm esimest täispikka kuud suursaarte ja mandri vahelisi lennuliine käitanud Leedu lennuettevõte Transaviabaltika teatas, et lendude täituvus on parem Tallinn–Kuressaare–Tallinn liinil.  Ergutamaks Kärdla lennuliini kasutust pani Transaviabaltika novembri lõpuni müüki sooduspiletid.
10. oktoobrist alates on Tallinn–Kärdla–Tallinn lennuliinil võimalik soetada lennupilet alates 15 eurost. Sooduspileti saavad viis kiiremat piletiostjat ühele väljumisele, soetades pileti vedaja kodulehe vahendusel www.saartelennuliinid.ee ja pangalinke kasutades.
“Sisuliselt on kampaania perioodil võimalik lennata Tallinnast Kärdlasse ja tagasi bussipileti hinna eest,” märkis ettevõtte kõneisik Rene Must.
Septembris teenindas ettevõte Kuressaare suunal 1112 lennureisijat, Kärdla suunal oli samal ajal 665 lennureisijat. Kuressaare suunal on lendude täituvus ühtlaselt stabiilne, püsides kuni 60 protsendi juures, Kärdla suunal vähem.

Veel lugemist:

Uudised

Viscosa kultuuritehase eestvedajad ostsid neljapäeval Kõrgessaare mõisa viinaköögi ning jätkavad seal majutusasutuse pidamist, lootes samas, et hoonest saab ka kogukonnakeskus. Hotell Utoopia hakkab omanike...