Connect with us

Uudised

Vigri lasteaia juhatajaks kaks soovijat

Möödunud esmaspäevani sai esitada avaldusi Vigri lasteaia juhataja konkursile, tähtajaks 20. maiks laekus kaks avaldust. Mõlemat kandidaati ootavad ees vestlused, mille järel selgub uus lasteaia juhataja.
Hiiu Lehe andmetel on üks kandidaatidest 30 aastat Vigri lasteaeda juhtinud ja 40 aastat lasteaias töötanud Sirje Garamaga.
Hiiumaa vald pidi korraldama avaliku konkursi Vigri lasteaia juhataja leidmiseks, kuna peale nelja aastat tegevuskohana toimimist sai Kõrgessaare lasteaiast aprilli volikogu otsusega taas iseseisev valla allasutus. Vallavalitsuse algatatud eelnõu seletuskirjas oli põhjendusena toodud, et lasteaia personali ja hoolekogu liikmete arvates Kõrgessaare ja Kärdla lasteaedade liitmine 2015. aastal ei saavutanud kavandatud eesmärki ressursside paremaks kasutamiseks ja teenuse kvaliteedi tõusuks.

Veel lugemist:

Ahto ilmajutud

Kui veel mõned päevad tagasi arvasid ilmamudelid, et Hiiumaa ja mandri lääneserv jääb suuremast lumesajust puutumata, siis tänaseks on mudelid suhteliselt üksmeelel, et just...

Galerii

Miinitõrjeoperatsiooni Open Spirit 24 raames toimunud avatud laeva üritust külastas rohklt huvilisi kogu saarelt. Lisaks EML Wambola külastamisele sai tutvuda ka erinevatest riikidest pärit...