Jälgi meid

Uudised

Vanjuk ja Kivikas jooksid Elleri rajal

Pikkade traditsioonidega orienteerumisneljapäevakud jätkusid 18. augustil Lehtmas. Rajameister Maria Eller oli maastikule pannud 19 huvitavat teede­valikutega kontrollpunkti.
60 osavõtja hulgas oli ka Eesti praegusaja parim meesorienteeruja Kenny Kivikas orienteerumisklubist Ilves, kes Euroopa meistri­võistlustel Rakveres tegi teate­jooksu viimases vahetuses väga hea jooksu, tuues Eesti meeskonna kuuendaks. Startis ka Merike Vanjuk – äsjane veteranide MM pronksivõitja ja Eesti 2021. aasta parim veteran­sportlane. Pikal rajal võitiski Kenny Kivikas, keskmisel Mia Esta, lühikesel Katre Kaar ja valikus Ave Tartu. Laste vahel välja loositud šokolaadid said Carolyn Roos, Steven Raudhein ja Kätlin Mast.
Rajameister Maria Eller on Eesti noortekoondise liige. Balti riikide meistrivõistlustel Lätis võitis ta Eesti teatenaiskonna koosseisus hõbemedali ja tavarajal oli N18E rajal seitsmes.
25. augustil on võistlusmaastik Palukülas, start suusaraja alguses on avatud kell 17.00–19.00.
Eesti meistrivõistlustel ratta­orienteerumises võitis Toivo Saue lühirajal pronksmedali, sprindis ja tavarajal oli neljas.

EDA TÄRK
HOK

Veel lugemist: