Jälgi meid

UUDISED

Uued raja­meistrid teevad põnevaid radasid

Selle aasta 13. orienteerumisneljapäevaku rajad tegi esma­kordselt Tiina Koit.
4. augustil oli ta Hüti maastikule asetanud 19 kontrollpunkti. Suure töö eest tänasid teda osavõtuga 54 orienteerujat nii saarelt kui ka mandrilt. Metsa suunduv Marika ütles – nii põnev on. Selles ongi orienteerumise võlu, et iga kord on metsas uus rada ja uued olu­korrad. Muidugi ka imeilus kodusaare maastik – Kõpus ürgne mets, Leemetis mäed, Lehtmas imeilus rand jne. Lisaks füüsilisele pingutusele saad elamuse loodusest. Seekord olid kiiremad pikal rajal Kristjan Leiger OKst Kape, keskmisel Aaro Kristjuhan Tartust, lühikesel Johanna Trei, valikus Kristi Heilman. Šokolaadid said loosiauhinnana Carolyn Roos, Rasmus Markus ja Johanna Trei.
Neljapäevaõhtused orienteerumised on heaks kohaks nii orienteerujate treeninguteks kui ka rajameistritel kogemuste omandamiseks. Nii on tänavu esmakordselt radasid teinud Helisa ja Ave Tartu, Evert ja Ülle Padari, Mia Esta ja Marta Maripuu, augustis teeb raja perekond Samorodni.
11. augustil on võistlus­maastik Meelstes ja rajameistriks Märt Kesküla. Tähistus Malvaste-Tahkuna teelt. Info ja tulemused leiab www.hok.ee

EDA TÄRK
HOK

Veel lugemist: