Connect with us

Uudised

Tunnustage isasid!

Algab kandidaatide esitamine aasta isa konkursile.
Naiskodukaitse Hiiumaa jaoskonna aseesinaise Karin Rünkorgi sõnul on varasemalt aasta isa valimine olnud rahvarohke ja kõigile meeldinud.
Aasta isa tiitlit saab taotleda isale, kelle peres kasvab kaks või enam last, kes saavad kodust armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust.
Tiitlisaaja valimisel peetakse silmas, et aasta isa oleks lisaks laste kasvatamisele silmapaistvalt tubli ka muudel elualadel.
Kandidaat peab olema Eesti vabariigi kodanik ja rahvastikuregistri järgi Hiiumaa elanik.
Aasta isa tiitlile saab kandidaate esitada 22. oktoobrini. Ettepanek peab sisaldama ees- ja perekonna­nime, vanust, elukohta, töökohta ja ametit, laste arvu, vanuseid ja nimesid ning kandidaadiks esitamise põhjust.
Konkursi eesmärgiks on väärtustada isa ja isadust, tunnustada mehe rolli laste­kasvatamisel ning tema vabatahtlikku tegevust.
“Esitada võib ka neid isasid, keda on varem esitatud, aga kes tiitlit pole saanud,” ütles Rünkorg.
Aasta isa valitakse nais­kodukaitse Hiiumaa jaoskonna poolt avalikul konkursil kord aastas. Tänavune kontsert ja tunnustuse üleandmine toimub isade­päeva pidulikul kontsert­aktusel Kõpu rahvamajas 11. novembril.

Veel lugemist:

Uudised

Maa-amet teatas äsja, et Eesti sai sünnipäeva eel 95 saare võrra rikkamaks. Ka Hiiumaa ümbrusesse on lisandunud kümmekond väikest saarekest, laidu – näiteks Hagaste...

Digileht

Hiiu Leht 27.veebruaril Kassari ei saanud saareks tagasi Kaks hobust jäid auto alla Kaheksa kirja Eestile Hiiumaal vaid 5 Venemaa kodanikku

Politsei

Hellamaa külas juhtus eelmisel kolmapäeval õnnetus, kus aedikust välja pääsenud ja sõiduteele jooksnud hobustele sõitis otsa auto. Kärdla politseijaoskonna juhi Moonika Raudsepa sõnul mõlemad...

sport

Hiiumaa hobusel Mister Tondil jäi Al Ula kõrbes 120 km pikkune teekond küll lõpuni läbimata, kuid treener on tulemusega rahul. Mister Tondiga sõitis kõrbes...