Connect with us

Uudised

Tasuta õigusabi päev Kärdlas

Eesti juristide liidu tasuta õigusnõustamine jõuab taas Hiiumaale. Nõustamispäev on 16. augustil kl 12–15 Kärdlas Hiiu maavalitsuse majas Leigri väljak 5.
Oodatud on kõik abivajajad ning tagatud nii eesti- kui venekeelne õigusalane nõustamine.
2011. a novembrist käivitus Avatud Eesti fondi toel ja abil Eesti juristide liidu projekt Õigusring.  Eesti juristide liidu liikmete poolt nõustati kaheksal korral tasuta õigusabi vajavaid inimesi.
Tasuta õigusabi annavad kvalifitseeritud, vähemalt magistrikraadi omavad juristid. Projekti on kaasatud notarid, advokaadid, võlanõustajad, kohtutäiturid, tööõiguse ja perekonnaõiguse spetsialistid, pankrotihaldurid ja riigi ning kohaliku omavalitsuse juristid/ nõunikud. Korteriühistute problemaatikat käsitlevad korteriühistute liidu esindajad.
Senini on Õigusringi kaudu saanud kokku õigusabi 1396 inimest ja projekt on osutunud väga populaarseks, vajalikuks ja elanikkonna hulgas nõutavaks.
Eesti juristide liit jätkab koostöös Avatud Eesti fondiga projekti Õigusring ning augusti antakse  tasuta õigusnõu Hiiumaal ja Saaremaal.

Veel lugemist:

Uudised

Talv on käes ja kui hoolimata kummitavast hinnatõusust on endal kõht täis ja tuba soe, võib tekkida tahtmine aastaringselt õues elavaid linde kuidagi aidata....

Uudised

Kaks Hiiumaa malevkonna kaitseliitlast viidi haiglasse pärast Kõpus toimunud autoõnnetust. Ülejäänud kuus pääsesid õnnetusest vigastusteta. 

Uudised

Mitu kuud Kärdla sadamas kirgi kütnud moodulhotellid teisaldati eile. SA Hiiumaa Sadamad juhatuse liige Kai Kallas ütles kolmapäeva päeval, et õhtuks on need sadamast...

Uudised

Reedel esitleti Nelja nurga galeriis Hiiumaa aukodaniku, Erkki-Sven Tüüri portreed. Valla aukodaniku tiitliga käib koos võimalus tellida portree, mille teostajaks valis helilooja Tüür kunstnik...