Jälgi meid

SPORT

Suvine tennisehooaeg sai magusa alguse

Foto: Erakogu. Kogenud tennisemängijate esikolmik vasakult: teise koha saavutanud Teele Talts ja Kaspar Kibuspuu, võitjad Maarika Matt ja Rando Reining, kolmanda koha paar Aet Telvik ja Georg Linkov.
Hiiumaa tennisesõbrad, kelle arv viimase pooleteise aastaga tohutult kasvanud on, tähistasid suvehooaja algust uue turniiriga “Wiscosa Hõbekala ja Ölle Kapp 2023”. Meeleoluka kokkuvõtte sellest nädalavahetusest teeb tennisehuviline Rando Reining.

On jaanikuu laupäeva varahommik ja kella sihverplaat näitab täpselt 5.34. Esimene pilk aknast välja toob kiiresti hingerahu, sest puude ladvad sinise taeva taustal värelevad õhkõrnalt ning maapinda ei katagi sellele kevadele omaseks saanud härmatis. 

Veel lugemist:

SPORT

Eelmisel nädalavahetusel Saaremaal sõidetud Kihelkonna rahvaralli võitsid absoluutarvestuses Hiiumaa rallipaar Robin Pruul ja Rein Tikka. Neile kuulus ka 4WD klassivõit. Poodiumile jõudis ka J18...

SPORT

Tugeva tuulega peetud Tallinn-Kärdla ja Kärdla ringi järel tõusis ORC III grupis liidrikohale jahtklubi Dago Bellatrix Rauno Pielbergi meeskonnaga.

METSAKÖÖK

Tugevate lihakate, värvuselt rohekas-siniste, justkui pitsina käharasse keerdunud lehtedega merikapsas on üks ütlemata vahva metsik kapsaline, kes silmailule lisaks ka maitsemeeli rõõmustab! Õitsedes täituvad...

GALERIID

Neljapäeva õhtul valitses Kärdla sadamas melu, sest kolmapäeva õhtul ja ööl saabunud sajad purjetajad võtsid päeval mõõtu Tareste lahel ning õhtul puhati Kärdlas.