Jälgi meid

Uudised

Suusterile pronks amatööride MV-lt takistussõidus

Celin’s Lightroom
Ülemöödunud nädala­vahetusel peeti Ruila tallides Eesti meistrivõistlused kõikides takistus­sõitjate vanuseklassides.
Maris Suuster hobusel Masetto sai takistus­sõidus amatööride arvestuses kolmanda koha.
Lisaks startisid Hiiumaa RSK liige Johannes Kiiver hobusel Akatine Weering harrastajate meistrivõistlustel ning amatööride meistrivõistlustelt Lily Marlen hobusel Alpacino.
Poniratsanike Eesti meistri­võistlustele osavõistlusel suurtel ponidel startis Hiiumaa RSK esindajana Helisa Tartu Bingo des Chenets’il.
Nemad sedakorda poodiumikohtadele ei saanud.
Eesti meistrid selgitati väikeste ja suurte ponide klassis, laste, juunioride, noorte ja seenioride arvestuses. Lisaks võisteldi meistritiitlile harrastajate ja amatööride klassis.
Eesti ratsaspordi liit teatas oma kodulehel, et traditsiooniliselt peetakse Eesti meistri­võistlusi augusti esimeses pooles, kui sportlased on jõudnud suvehooajal piisavalt starte teha ning saavutada hea vormi medaliheitluseks.
Sellel aastal olid stardis kõik Eesti tipud nagu Gunnar Klettenberg, Hanno Ellermann, Kullo Kender, Paul Argus, aga ka eelmisel aastal kuldmedali võitnud Urmas Raag.
Stardis oli samuti hiljuti juunioride Euroopa meistrivõistlustelt naasnud Mia-­Marleen Lanno oma põhihobusel
Haloubet.
Rajameister saabus seekord Iirimaalt, Frank Glynn, kes on varemgi Ruilas radu ehitanud, mistõttu on ta kursis platsi eripäradega ning Eesti sportlaste tasemega. Ruila tallid on saanud tugeva korraldusmeeskonna ning ideaalilähedaste tingimuste tõttu traditsiooniliselt meistrivõistluste toimumise kohaks.

Toimetaja
KATRIN KIVIVUORI

Veel lugemist: