Jälgi meid
Kuuluta nüüd otse päis

UUDISED

PIPARKOOGID APPI | Koolilapsed kogusid koduta kasside heaks pea 500 eurot

Klassijuhataja Tiina Viisut (vasakul) enda viienda klassi õpilaste Oliveri ja Pauli juurest piparkooke ostmas. | Foto Ille Savioja
Hiiumaa talvisel käsitöö- ja omatoodangu laadal piparkooke müünud koolilaste lett oli ootamatult menukas ning loomade turvakodul on paari kuu elektriarvetega mureta. 

Mõte, minna Kärdla kooli 5b klassiga talvisel käsitöö- ja omatoodangu laadal heategevuslikul eesmärgil piparkooke müüma, tuli klassi ühelt lapsevanemalt. Organisatsiooni leidmiseks, kellele raha annetada, korraldati klassis hääletus ning Hiiumaa Kassituba võitis lapsevanem Merit Savioja sõnul üsna ülekaalukalt. 

Veel lugemist:

SPORT

Nädalavahetusel käisid Eesti jalgpalli meistrivõistlustel väljakul nii FC Hiiumaa noorimad mängijad kui ka esindusmeeskond, kes kaotas Tallinna FC Flora U19 meeskonnale.

SPORT

Hiiu Purjelaeva Seltsi noorpurjetaja Jorgen Kuivonen saavutas nädalavahetusel Lohusalus peetud Tallinna Jahtklubi Karikavõistlustel RS Aero 5 klassis esikoha.

UUDISED

Maksu- ja Tolliameti (MTA) andmetel on mootorsõidukimaksu esimese osamakse tähtaegselt tasunud ligi üheksa Hiiumaa maksumaksjat kümnest.

GALERIID

Maadlustreenerile, õpetajale ja koolijuhile Tiit Madalveele avati pink Suuremõisa spordihoone juures.

Installi Hiiu Leht enda seadmes, et mugavalt olla kursis kõige uuemate uudistega ja saada teavitusi olulistest sündmustest.

Installi
×